Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
18.06.2014 19:36 | elblag24 | 15 komentarzy

Nowa elbląska TRADYCJA...

1 maja byliśmy na otwarciu Lodziarni Tradycja, która znajduje się w Elblągu przy ul. Bosmańskiej 6a. Od otwarcia minął już ponad miesiąc, ale nie możemy o niej zapomnieć, bo to miejsce i te smaki mocno uzależniają. W dniu otwarcia goście dopisali licznie, zwłaszcza dzieci.

fot. elblag24

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Tradycja to Lodziarnia, której korzenie sięgają 1980 roku. Stąd miejsce doskonale znane wielu elbląskim smakoszom. „Teraz ponownie otwieramy oczy niedowiarkom, którzy dotąd nie jedli równie smakowitych lodów” – mówi pani Barbara właścicielka lokalu. A trzeba przyznać, że Tradycja może zaskoczyć, dotąd nigdy nie próbowaliśmy takich egzotycznych smaków lodów jak nutella, tort dacquoise, truskawka z bazylią, czekolada z wasabi, czy dla przykładu lody o smaku mojito.

Pani Barbara dodaje: „Nazwa lodziarni bierze się z powrotu do tradycji, z której jestem wyjątkowo dumna, czyli własnej produkcji lodów. Jesteśmy przywiązani do tradycji, dlatego wytwarzamy jedynie zdrowe i naturalne lody. Lody z mleka, śmietanki oraz dodatków takich jak świeże owoce, czy wanilia, czekolada, mięta itp. Jedynym konserwantem dla naszych lodów jest zimno. Dzięki temu smak oraz kolor naszych lodów jest w pełni naturalny.”

W TRADYCJI, każdy może przyjrzeć się wytwarzaniu lodów od kuchni. Przez dużą szybę umieszczoną wewnątrz lokalu można podejrzeć jak są wytwarzane ulubione lody mleczne oraz sorbety.

Wszyscy, którzy wolą rozkoszować się smakiem lodów we własnych czterech kątach, mają możliwość zakupu lodów w specjalnych termicznych pojemnikach.

Aktualne informacje na temat lodziarni, m.in. nowych fantazyjnych smaków można znaleźć na facebook'owej stronie Tradycji. Kliknij w poniższe logo. Polecamy.

Miejsce wydarzenia:
TOP FAKTY