Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
27.06.2014 00:31 | s

Historia portalu

Portal www.elblag24.pl powstał w 2005 roku. Serwis od samego początku informował o wszystkim co ważne i istotne w mieście i regionie przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Reporterzy elblag24 pojawiali się wszędzie tam gdzie działo się coś ważnego. Tym sposobem Elblag24.pl wyznaczył nowy styl w przekazywaniu informacji w mieście.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

"Pokazujemy Fakty! Układy pozostawiamy tancerzom..." www.elblag24.pl 24h/365 dni w roku "bez kolesiostwa i przekłamań..."

Całodobowa praca dziennikarska i podejmowanie najbardziej trudnych i kontrowersyjnych tematów, najczęściej zgłaszanych nam przez Czytelników i realizowanych z nimi we współpracy to nasz główny cel.

Elblag24 to także: Mobilizowanie lokalnej społeczności do angażowania się w działalność nazywaną w Polsce dziennikarstwem obywatelskim. W nowym wydaniu elblag24, będziemy starali się zachęcić jeszcze większe grono osób do przekazywania nam istotnych często bulwersujących informacji z ich otoczenia, a także tych, którychi będą naocznymi świadkami.

Zachęcać będziemy Czytelników do publikowania własnych materiałów prasowych - artykułów, zdjęć i filmów. Elblag24 jest apolitycznym portalem informacyjnym i to nigdy się nie zmieni. Wszystkim, którzy podzielą się z nami interesującymi tematami - gwarantujemy pełną anonimowość.

"Pokazujemy Fakty! Układy pozostawiamy tancerzom..." www.elblag24.pl 24h/365 dni w roku "bez kolesiostwa i przekłamań..."

Całodobowa praca dziennikarska i podejmowanie najbardziej trudnych i kontrowersyjnych tematów, najczęściej zgłaszanych nam przez Czytelników i realizowanych z nimi we współpracy to nasz główny cel.

Elblag24 to także: Mobilizowanie lokalnej społeczności do angażowania się w działalność nazywaną w Polsce dziennikarstwem obywatelskim. W nowym wydaniu elblag24, będziemy starali się zachęcić jeszcze większe grono osób do przekazywania nam istotnych często bulwersujących informacji z ich otoczenia, a także tych, których będą naocznymi świadkami.

Od początku zachęcamy Czytelników do publikowania własnych materiałów prasowych - artykułów, zdjęć i filmów. Elblag24 jest apolitycznym portalem informacyjnym i to nigdy się nie zmieni. Wszystkim, którzy podzielą się z nami interesującymi tematami - gwarantujemy pełną anonimowość.

Portal współtworzony z Czytelnikami

Elblag24.pl jako pierwszy portal w mieście uruchomił specjalny serwis, w którym swoje artykuły, zdjęcia i filmy publikować mogą Czytelnicy. „Głos Ludu” to podserwis, w którym nie cenzurujemy wpisów, a który wielokrotnie sprawił, że elblążanie dowiedzieli się o ważnych sprawach z nimi związanymi. Dzięki Internautom poruszono na naszych łamach wiele istotnych tematów. Głos Ludu dostępny jest tutaj. Specjalny formularz za pomocą którego wysyłać można artykuły, zdjęcia i filmy, dostępny jest TU.

Całodobowo możesz informować nas o wszystkim co dzieje się ważnego w Elblągu. To czego jesteś świadkiem możesz też zgłosić pod całodobowym numerem alarmowym +48 533 333 055 lub na kontakt@elblag24.pl

Nowości w 2015 roku

2015 rok to nowe serwisy, które powstaną przy portalu Elblag24.pl. Nowe portale dotyczyć będą spraw mieszkańców, będą pomagać rozwiązywać ich problemy oraz wskażą realia w jakich elblążanie żyją. Pierwszy magazyn, który zostanie uruchomiony na początku 2015 roku pod nazwą „REPORTER” dostępny będzie w Elblag24.pl oraz w nowym serwisie SuperMiasto24.TV, w którym znajdą się także inne magazyny i reportaże związane z Elblągiem i regionem.

Przed nami...

Pierwszy Magazyn Interwencyjny w Elblągu - "REPORTER"

Rozwój portalu sprawi, że Elblag24 stanie się najbardziej poczytnym serwisem internetowym w Elblągu i regionie, skierowanym do szerokiej grupy odbiorców. Obecnie Elblag24.pl każdego dnia zlicza ponad 20.000 unikalnych wizyt Internautów.

Dziękujemy, że jesteście z nami!Słowa kluczowe:

TOP FAKTY