Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
28.07.2014 10:24 | jacek. | 0 komentarzy

Tanie poniedziałki dla kinomaniaków

Komedia, romans, a może film animowany na który można wybrać się całą rodziną? Tylko w poniedziałki bilety do Kina Światowid kosztują 11 (2D) i 15 (3D) złotych. Animowany film „Samoloty2”, romans „Pożądanie” oraz komedie: „Szef” i „Przychodzi facet do lekarza” - to propozycje Kina Światowid na popołudnie i wieczór 28 lipca..

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

„Samoloty 2” to animacja dla dzieci, ale i rodzice z pewnością nie będą się nudzili. To film o przygodach samolotów strażackich, które ochraniają historyczny Turbocki Park Narodowy przed szalejącymi płomieniami. „Samoloty 2” można oglądać w dwóch wersjach: 2D (seanse rozpoczynają się o godz. 14.30 i 18) i 3D (początek seansu o godz. 16.15). Do filmów w wersji 3D będzie doliczana dopłata za wykorzystanie okularów - 2 złote.

Ona jest utalentowana pisarką, on żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki... Co z tego wyniknie? Seanse filmu pt. „Pożądanie” rozpoczynają się o godz. 16 i 20.

W poniedziałkowym repertuarze nie brakuje także zabawnych komedii. O godz. 17.45 rozpocznie się seans filmu pt. „Przychodzi facet do lekarza”, w którym hipochondryk Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu, w środku nocy. Miarka przebiera się, gdy Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia do siostry doktora...

Kolejną propozycją dla miłośników dobrego humoru jest film pt. „Szef” (początek seansu o godz. 19.45). Tym razem poznamy losy Carla Caspera, który traci pracę szefa kuchni i otwiera budkę z jedzeniem w nadziei na lepsze czasy. Wkrótce jego nowy projekt staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty...

Szczegółowy regulamin programu rabatowego oraz repertuar jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".




TOP FAKTY