Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
06.02.2015 19:35 | gr. | 12 komentarzy

Marcin Pszczółkowski: Oświadczenie w sprawie publikacji w portalu elblag.net

W dniu 05.02.2015 r. na łamach portalu www.elblag.net ukazał się materiał autorstwa Artura Borkowskiego pt.: „Błędy w elblag.net, znamy przyczynę…”. Informuję, że wszystkie postawione w tekście zarzuty kierowane pod moim adresem nie są prawdziwe, a ochrony swojego dobrego imienia będę dochodził przed sądem.

fot. zrzut ekranu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Nie będę wdawał się w polemikę z tekstem Artura Borkowskiego, ponieważ nie mam w zwyczaju komentować kłamstw czy pomówień. Sprawę tej publikacji w elblag.net pozostawię do rozstrzygnięcia niezawisłemu polskiemu sądowi. - pisze w oświadczeniu były redaktor naczelny portalu elblag.net, Marcin Pszczółkowski.

"Chciałbym tylko nadmienić, że autor, nie dysponując prawomocnym wyrokiem sądu, bez dochodzenia policji czy prokuratury, samodzielnie wydał na mnie wyrok w tej sprawie, pisząc powyższy tekst.

Postawienie komuś publicznie konkretnego zarzutu, za pomocą środków masowego przekazu, bez poparcia dowodowego, zweryfikowanego przez organy sprawiedliwości, to niemal samosąd. Artur Borkowski wszedł tu więc w kompetencje zarówno prokuratora, jak i sędziego w tej sprawie.

Takie praktyki, to jawne łamanie podstawowej zasady dziennikarstwa, czyli prezentowanie w publikacji zawsze stanowiska dwóch stron sporu."

Marcin Pszczółkowski
TOP FAKTY