Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
11.09.2016 19:00 | DA | 2 komentarze

Miasto promuje Puchar Czterech Trenerów pomijając drużyny elbląskie

Dlaczego Urząd Miejski w Elblągu tak bardzo promuje turniej o Puchar Czterech Trenerów, skoro nawet w tych zawodach nie bierze żadna elbląska drużyna?

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Dlaczego Urząd Miejski w Elblągu tak bardzo promuje turniej o Puchar Czterech Trenerów, skoro nawet w tych zawodach nie bierze żadna elbląska drużyna? Tymczasem nie ma żadnych mocnych działań promocyjnych nakierowanych na mecze elbląskich szczypiornistów i szczypiornistek?

Takie pytanie postawił ostatnio na swoim koncie na facebooku radny Robert Turlej, który informował:

„Kilka dni temu portal elblag.net informował o zmianach przy organizacji spotkań piłki ręcznej (kobiet i mężczyzn). Przypominam, że za sprzedaż odpowiedzialny jest MOSiR, więc to tej jednostce powinno zależeć, aby hala była wypełniona po brzegi. W dniu dzisiejszym Meble Wójcik Elbląg rozpoczynają grę w najwyższej klasie rozgrywkowej meczem z wicemistrzem Polski Wisłą Płock a w poniedziałek zagrają z Mistrzem Polski, a zarazem zdobywcą Ligi Mistrzów i trzecią drużyną świata. Promocja tych spotkań jest mizerna, w zamian za to promuje się „Puchar czterech trenerów” w którym nie gra żadna z elbląskich drużyn! Na stronie hsw.elblag.pl sporych rozmiarów baner informujący i kilka artykułów o tym turnieju … a o piłce ręcznej cichutko”.

Faktem jest, że Ratusz od kilku dni bardzo mocno promował Puchar Czterech Trenerów, który z Elblągiem ma tyle wspólnego, że odbywa się w naszym mieście. Zainteresowanie mediów, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych jest mizerne.

– Cieszę się, że już po raz drugi do Elbląga zawitają czołowe drużyny siatkarskie z naszego kraju. To dowód na to, że mamy doskonałą infrastrukturę do tego typu rozgrywek. Turniej Czterech Trenerów to również doskonała promocja naszego miasta. Mam więc nadzieję, że wydarzenie to już na stałe zagości w kalendarzu imprez sportowych –mówił Witold Wróblewski, prezydent Elbląga.

Jak widać po dość oszczędnych relacjach w mediach ogólnopolskich, promocja miasta jest praktycznie zerowa. Także trudno mówić, aby hala sportowa przy Al. Grunwaldzkiej wypełniała się po brzegi. Raczej świeciła pustką. Po co więc tak mocna promocja tego wydarzenia, a jednocześnie praktycznie żadne działania promocyjne meczy drużyny Meble Wójcik?

W Turnieju Czterech Trenerów w elbląskiej Hali Sportowo Widowiskowej zaprezentowały się: LOTOS Trefl Gdańsk, AZS Politechnika Warszawska, Indykpol AZS Olsztyn i KS Espadon Szczecin.

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY