Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
12.09.2016 09:50 | nadesłane | 0 komentarzy

Polska Noc Kabaretowa 2016 w Elblągu. Do wygrania cztery bilety!

Ależ ten czas leci! To już 5 edycja wyjątkowego widowiska kabaretowego, które co roku gromadzi tysiące widzów w największych miastach kraju. Polska Noc Kabaretowa po raz 5 rusza w całoroczną trasę pełną śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz w wyjątkowy sposób.

Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju.

Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.

Dla naszych Czytelników mamy cztery zaproszenia na Polską Noc Kabaretową! Wystarczy, abyście napisali na nasz adres e-mail: faktyredakcja@gmail.com jeden śmieszny dowcip. Najśmieszniejszy nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na Polską Noc Kabaretową w Elblągu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 września br., do godz. 13.00. W mailu prosimy podać imię i nazwisko.

 

16.09.2016 Polska Noc Kabaretowa w Hali Sportowo Widowiskowej MOSiR w Elblągu ul. Grunwaldzka 135, o godzinie 19.30, z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Kabaretu K2.

 

„kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”
TOP FAKTY