Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
21.11.2016 06:10 | rd. | 0 komentarzy

Sylwia Grzeszczak w Elblągu: Mocno, ostro, głośno…znakomicie

To jeden z najlepszych koncertów, jakie mogliśmy oglądać w naszym mieście. Jeśli jednak ktokolwiek sądził, że na scenie zobaczy łagodny, popowy, teledyskowy obraz Sylwii Grzeszczak, srodze się zawiódł. Mieliśmy do czynienia z mocnym, ostrym, głośnym koncertem rockowym, miejscami wpadający w stylistykę metalową.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Sylwia Grzeszczak znana jest z tego, że praktycznie każda jej piosenka to murowany przebój list muzycznych. Dobre teksty, świetna, melodyjna muzyka, genialny głos artystki. Jednak, koncertowy obraz Sylwii Grzeszczak jest jakże odmienny od tego znanego z teledysków.

W Elblągu artystka dała znakomity koncert. Usłyszeć mogliśmy wszystkie największe jej przeboje oraz piosenki z nowej płyty. Wszystkie jednak podane na ostro, rockowo, z mocnymi partiami basu i perkusji. Z wybijającą się mocną gitarą Jakuba Mańkowskiego, znanego chociażby z występów z black metalowym zespołem Behemot.

Nic więc dziwnego, że muzycy nadali mocne, ostre brzmienie piosenkom Grzeszczak. Sama artystka jednak znakomicie odnajdowała się w tej rockowej stylizacji muzycznej, jej przeboje tylko na tym zyskały. Warto zauważyć, że w tą mocną stylistykę muzyczną świetnie wpisywała się także sekcja smyczkowa, nadając muzyce wprost niesamowite brzmienie.

Na scenie muzycy świetnie się bawili, łatwo nawiązywali kontakt z publicznością, rozmawiali, żartowali.

Bez wątpienia Sylwia Grzeszczak na żywo mocno zyskuje w odbiorze, choć ci wszyscy, którzy znają jej piosenki z płyt czy teledysków mogli być zdziwieni mocnym, rockowym brzmieniem nawet tych najbardziej, łagodnych, melodyjnych przebojów.

Niestety, na hali CSB zawodziło nieco nagłośnienie. Warto to poprawić na przyszłość.

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY