Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
31.12.2016 17:20 | rd. | 5 komentarzy

Bezdomny powrócił na ul. Gwiezdną. Znów próbuje handlować

Jak nas poinformował jeden z naszych Czytelników, bezdomny mężczyzna ponownie pojawił się na ul. Gwiezdnej. Znów próbuje handlować znalezionymi rzeczami. Już raz usunęła go z deptaka Straż Miejska.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Nasz Czytelnik zauważył bezdomnego w dniu dzisiejszym. Jak nas informuje, mężczyzna ponownie rozłożył na jednej z ławek na deptaku używane rzeczy.

– Kiedy jednak zacząłem robić zdjęcia, porzucił swój towar i się oddalił – informuje nas Czytelnik.

Straż Miejska już raz przepędziła bezdomnego z deptaka przy ul. Gwiezdnej. Było to w październiku br.

Dyżurny otrzymał zgłoszenie od przechodniów, którzy informowali, że nietrzeźwy bezdomny zanieczyszcza ławki i zaśmieca teren w pobliżu pawilonów handlowych. W chwili kontroli funkcjonariusze zastali znanego im mężczyznę z podobnych dotąd interwencji.

– Na ławkach porozkładane były różne przedmioty, które próbował sprzedawać, np. używane zabawki, ubrania, buty czy zastawa stołowa. Niestety cały ten „handel” odbywał się nielegalnie. Zarobione pieniądze ze sprzedaży swoich towarów bezdomny przeznaczał na alkohol, który niejednokrotnie spożywał w danym miejscu – informowała Karolina Wiercińska ze Straży Miejskiej w Elblągu.

Strażnicy miejscy natychmiast nakazali mężczyźnie zabrać rzeczy należące do niego i oddalić się nie zakłócając spokoju i porządku.

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY