Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
02.01.2017 14:00 | rd. | 2 komentarze

Kobieta zasłabła w lokalu z automatami do gry. W tym momencie okradł ją mężczyzna

Interwencja policjantów w jednym z elbląskich lokali z automatami do gry zakończyła się zatrzymaniem 58-letniego mężczyzny. Jak wynikało ze zgłoszenia, w lokalu miało dojść do kradzieży. Ofiarą miała być 40-letnia kobieta, która zasłabła i w trakcie, gdy nie miała świadomości… została okradziona. Zatrzymany 58-latek trafił do policyjnego aresztu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 58-latkowi, którego zaraz po zdarzeniu zatrzymali policjanci. Interwencja miała miejsce około godziny 4.00 nad ranem.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o okradzeniu 40-letniej kobiety. Miało to nastąpić w chwili gdy ta… zasłabła i straciła przytomność. Miejscem całej sytuacji było wnętrze lokalu z automatami do gry.

Gdy funkcjonariusze przyjechali do wspomnianego lokalu jeden z przebywających tam mężczyzn na widok patrolu zaczął niespokojnie się zachowywać. Policjanci wylegitymowali go i przeszukali. Wtedy okazało się, że ma on przy sobie przedmioty należące do okradzionej kobiety. Był to portfel, dowód osobisty i telefon komórkowy. Funkcjonariusze zatrzymali 58-latka. Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY