Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
03.01.2017 06:15 | rd. | 1 komentarz

Nowe informacje w sprawie morderstwa w Rychlikach. Kobietę zabił wnuczek?

Mamy nowe, nie potwierdzone informacje na temat morderstwa 79-letniej kobiety w Rychlikach. Nasz informator przekazuje, że za tą zbrodnią stoi wnuczek ofiary. Dziś prokuratura ma wydać oficjalny komunikat w tej sprawie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak nas poinformowano, za śmierć kobiety ma być podobno odpowiedzialny wnuczek ofiary. Drugi z mężczyzn, starszy, również zatrzymany przez policję, miał się podobno znaleźć „w złym miejscu i w nieodpowiednim czasie”.

– Byłem na miejscu i widziałem. Kobieta była zawinięta w dywan. Miała dwie rany kłute na plecach. Była jednak czysta. Jakby ktoś po zabiciu umył ciało i zawinął w dywan. Przy ciele ofiary był też nóż – mówi nasz informator.

Te informacje potwierdza właściwie elbląska Prokuratura, która prowadzi w tej sprawie dochodzenie o zabójstwo. Zlecono sekcję zwłok ofiary.

Informacje potwierdza również elbląska policja.

– To zwłoki kobiety w wieku 79 lat. Znaleziono je niedaleko zabudowań w tej miejscowości. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. W związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn, w wieku 27 lat i 31 lat. Jeden z nich mieszkał z kobietą – mówi podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Więcej o morderstwie w Rychlikach pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/czy-doszlo-do-morderstwa-w-rychlikach-znaleziono-zwloki-kobiety-zatrzymano-dwoch-mezczyzn/

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY