Zaloguj się | Rejestracja

Czwartek, 29 czerwca 2017

imieniny: Piotra, Pawła, Benity

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
10.01.2017 13:16 | rd. | 1 komentarz

Pożar w mieszkaniu przy ul. Jaśminowej. Strażacy znaleźli w środku jedną osobę

Wczoraj strażacy walczyli z pożarem w mieszkaniu przy ul. Jaśminowej. O tym zdarzeniu poinformowali ich mieszkańcy bloku. Ogień został ugaszony, a w lokalu znaleziono jedną osobę, która…odmówiła przewiezienia do szpitala.

fot. zdjęcie poglądowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Strażacy sygnał o pożarze w mieszkaniu przy ul. Jaśminowej odebrali w poniedziałek około godz. 18.00. Do palącego się budynku skierowano cztery zastępy strażackie. Na miejscu strażacy zastali mieszkańców, którzy już opuścili budynek.

W lokalu, gdzie wydobywał się dym, drzwi były zamknięte. Po ich wyważeniu strażacy ugasili ogień i znaleźli jedną osobę.

- Poszkodowany został z lokalu wyprowadzony, jednak odmówił przewiezienia do szpitala. Został przekazany przybyłej na miejsce policji – dowiedzieliśmy się w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu.

Według naszych informacji, osoba znaleziona w mieszkaniu była nietrzeźwa i mogła przypadkowo zaprószyć ogień. Policjanci przetransportowali 59-letniego mężczyznę do Pogotowia Socjalnego. W wyniku pożaru lokal ten obecnie nie nadaje się do zamieszkania.

 
TOP FAKTY