Zaloguj się | Rejestracja

środa, 18 stycznia 2017

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

11.01.2017 12:00 | DA | 2 komentarze

Wypadek w Gronowie Górnym. Samochód w rowie

W dniu dzisiejszym ( 11.01 ) około godziny 10:35 na drodze prowadzącej z miejscowości Komorowo Żuławskie w kierunku Elbląga przed miejscowością Gronowo Górne doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Kierujący pojazdem marki Honda jadąc z kierunku Komorowa Żuławskiego na łuku drogi przed miejscowością Gronowo Górne, gdzie obowiązuje ograniczenie do 60km/h oraz znajduję sie linia podwójna ciągła, rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdu osobowego marki Volkswagen i autobusu PKS, niestety zauważył jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy i zaczął hamować, wjechał między autobus a Volkswagena, doszło do zderzenia pojazdów.

Wskutek uderzenia Volkswagen wpadł do rowu i dachował. W Volkswagenie znajdowały sie dwie osoby które nie doznały poważnych obrażeń. Sprawca tego zdarzenia czyli kierowca Hondy naruszył rażąco przepisy ruchu drogowego, zostało mu zabrane prawo jazdy i sprawa trafi do sądu.

Wszyscy uczestnicy zostali zbadani przez zespół ratowników medycznych, nikt nie został zabrany do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
TOP FAKTY