Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
12.01.2017 13:20 | as. | 2 komentarze

Ścigali się samochodami i doszło do wypadku. Kierowca hondy odpowie przed sądem

19-letni mężczyzna kierujący hondą prelude spowodował kolizję wyprzedzając… swojego kolegę. Do sytuacji doszło w Gronowie Górnym. Na szczęście skończyło się na zadrapaniach otarciach i… zatrzymanym prawie jazdy. Teraz o karze dla 19-latka za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zadecyduje sąd.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Sytuacja, która miała miejsce w Gronowie Górnym wyglądała bardzo groźnie. 19-latek kierujący hondą prelude postanowił wyprzedzić swojego kolegę, który jechał passatem. W tym celu przyspieszył, przekroczył ciągłą linię, a gdy zobaczył inne auto na pasie, który właśnie zajął próbował wrócić na swoją stronę i „wcisnąć” się pomiędzy autobus a wyprzedzanego passata.

Ten manewr wyszedł mu „średnio”. 19-latek otarł się przodem auta o tył autobusu a bokiem o wyprzedzanego passata.

- Oba auta wylądowały w rowie przy czym honda skosiła jeszcze znak drogowy. Policjanci, którzy obsługiwali tę kolizję nie wypisali mandatu dla młodego kierowcy, ale sporządzili dokumentację do ukarania przez sąd. 19-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.  Teraz sąd zdecyduje o karze jaką poniesie 19-latek za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym – mówi podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

O tym wypadku informowaliśmy tu:

http://fakty.elblag.pl/wypadek-w-gronowie-gornym-samochod-w-rowie/

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY