Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
02.03.2017 14:20 | as. | 0 komentarzy

Zwyrodnialec znęcał się nad matką wiele lat. Zaatakował też interweniujących policjantów

Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące sprawcy przemocy domowej. 30-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją matką. Mężczyzna odpowie również za znieważenie interweniujących funkcjonariuszy.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Interwencja domowa w jednej z rodzin mieszkającej na terenie gm. Lelkowo zakończyła się zatrzymaniem w policyjnym areszcie 30-letniego syna pokrzywdzonej. Jak ustalili policjanci, mężczyzna od kilku lat znęcał się psychicznie nad matką. Będąc zazwyczaj pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których znieważał pokrzywdzoną, groził jej pozbawieniem życia i niszczył sprzęty domowe.

Celem zapewnienia bezpieczeństwa kobiecie funkcjonariusze zatrzymali jej syna w policyjnym areszcie, skąd trafił prosto do zakładu karnego.

Prokurator, na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt wobec podejrzanego. Wczoraj w sądzie zapadła decyzja o umieszczeniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące w więziennej celi. Ponadto mężczyzna odpowie również za znieważenie interweniujących funkcjonariuszy.

źródło: KPP Braniewo
TOP FAKTY