Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
04.03.2017 17:05 | as. | 10 komentarzy

Elbląski „bohater” upada i ucieka. Zbigniew Stonoga ma problemy z prawem

„Król jest nagi” – można stwierdzić po tym, jak polskie media obiegła informacja, że Zbigniew Stonoga, tak „dzielnie” walczący o sprawiedliwość w Elblągu ma problemy z prawem. Wydano za Nim nawet list gończy, aby stawił się w areszcie do odbycia kary więzienia. Stonoga uciekł do Monaco.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jeszcze kilka miesięcy temu żądny zemsty tłum elblążan spijał z jego ust wulgaryzmy, którymi Zbigniew Stonoga obrzucał elbląski wymiar sprawiedliwości i szefa miejscowej prokuratury. Dostało się też komendantowi Policji w Elblągu, który na prośbę właścicieli prywatnej uczelni EUH-E (w której znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum) skierował do zabezpieczenia wejścia kilku policjantów.

To warto zobaczyć: https://www.youtube.com/watch?v=T7uP-B8-9o4&feature=youtu.be

Bezsilny Stonoga, chcąc ukarać „winnych” wypuszczenia na wolność mężczyzny, który miał pobić w Elblągu chłopca, miotał obelgi i groził. Żądał również dymisji elbląskiego prokuratora, a od szefa lokalnej policji domagał się przeprosin.

Akcja w Elblągu: https://www.youtube.com/watch?v=HOZkfBqfsHU&t=224s

Sprawca pobicia chłopca jest już w areszcie, gdzie oczekuje na proces. Stonoga – bohater „elbląskiego tłumu”, który tak chce walczyć z niesprawiedliwością i złym wymiarem sprawiedliwości, popija drinki w księstwie Monaco, gdzie uciekł przed rychłym aresztowaniem. Jak się bowiem okazuje,  Zbigniew Stonoga kogoś okradł. Sprzedał komuś samochód i nie oddał pieniędzy za to. Jednak  czyn  ten  to „pikuś”  w stosunku do tego, czego od początku grudnia 2016 roku dokonują,  w sposób  udoskonalony,  Mistrz z Uczniem z Elbląga. Zaiste, czyny tych dwóch  Panów  godne są nagrody Nobla w dziedzinie  nauk połączonych: psychologii  tłumu i  świata  łatwych  finansów. Nasze przekonanie o tym, w najbliższym  czasie  obszernie  udokumentujemy.

Choć Stonoga walczy o to, aby każdy przestępca był adekwatnie traktowany do swojego przewinienia (jak w przypadku pobicia chłopca w Elblągu – tu domagał się niemal linczu na sprawcy), to sam już do tej reguły nie chce się zastosować.  Bo jakby w areszcie mógł przeprowadzać wiele zbiórek finansowych dla potrzebujących? Z czego by żył? A żyć się chce, bo jak widzimy luksusy  Monaco  Stonodze  nie są obce.

Kiedy więc Wy marzniecie w tej „ponurej, pisowskiej” Polsce, Zbigniew Stonoga walczy dla Was na tarasie w Monaco:

https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/videos/747683582057123/

Onet.pl informuje, że Stonoga, który tak dzielnie, dzień i noc walczy o chorych i biednych, który potrafi w ciągu kilkunastu godzin być w kilku różnych miejscach a nocą wracać samochodem do domu…jest ciężko chory, tak ciężko,… że musi być podłączany do aparatury podtrzymującej życie. Dlatego nie może odbywać kary więzienia.

Onet.pl: „Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Ciarka powiedział, że mężczyzna powinien stawić się w zakładzie karnym. W innym przypadku będzie uważany za osobę ściganą. Ciarka wskazuje, że Zbigniew Stonoga został skazany prawomocnym wyrokiem w procesie, którego był aktywną stroną.

Zbigniew Stonoga za pośrednictwem mediów społecznościowych tłumaczy, że nie może odbywać kary w więzieniu, bo w nocy musi być podłączany do specjalistycznej aparatury podtrzymującej oddychanie. Według niego zgoda na odbycie kary w więzieniu byłaby dla niego zagrożeniem życia.

To ciekawe, ponieważ jak na bardzo chorego człowieka, który musi walczyć nocą o oddech, w Elblągu, wspólnie ze swoim wspólnikiem-blogerem, również znanym z organizowania zbiórek finansowych, całkiem energicznie biegał po mieście w poszukiwaniu sprawiedliwości.

To nie jedyny problem z prawem „naszego bohatera”. Okazuje się bowiem, że za publiczne zbluzganie elbląskiego prokuratora, Stonodze może grozić kolejna kara.

Jak informuje  info.elblag.pl: Prokuratura Rejonowa w Chojnicach zbada czy doszło do znieważenia elbląskiego prokuratora. Dokonać tego miał Zbigniew Stonoga, który w Elblągu pojawił się w związku z głośną sprawą pobicia 11-letniego chłopca. Przy tej okazji kontrowersyjny videobloger, działacz społeczny i biznesmen nie szczędził krytyki elbląskiemu organowi ścigania.

– Sprawa trafiła do nas w ubiegłym tygodniu. W tej chwili jesteśmy dopiero na początkowych etapie. W toku śledztwa sprawdzimy, czy doszło do zniesławienia, o którym jest mowa w zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa – wyjaśniał w lutym br. Mirosław Orłowski, Prokurator Rejonowy w Chojnicach.

Jako komentarz – nasza rada dla Pana Stonogi. Panie Zbigniewie, powinien Pan jak najszybciej przenieść  tych swoich ponad sto spraw sądowych (jak Pan się sam nimi chwali)  do Elbląga. Tu Pana dobry znajomy, bloger, recydywista karany również wyrokami sądowymi, załatwi Panu odpracowanie wszystkich kar w elbląskim Domu Dziecka.

Jak? Właśnie tak: http://fakty.elblag.pl/komentarz-cud-na-elblaskiej-sali-sadowej-sebastian-k-ma-odsiedziec-wyrok-wiezienia-w-domu-dziecka/

Razem będziecie mogli  wtedy przy kawie snuć kolejne plany, by żerując na życzliwości  Polaków,   dokonywać  przebiegłego i bezkarnego „zbieractwa” pieniędzy. O tej  niezwykłej sztuce i jej technikach uprawianych przez Panów napiszemy  już w niedługim czasie.
TOP FAKTY