Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
09.03.2017 13:30 | as. | 0 komentarzy

Elblążanka walczy o tytuł Lady Asics. Każdy może pomóc jej wygrać!

Elblążanka Katarzyna Dmochewicz, która od niedawna uprawia fitness i odnosi wspaniałe sukcesy, walczy o tytuł Lady Asics. Każdy z nas może jej pomóc głosując w konkursie. Pani Katarzyna zajmuje obecnie 8 miejsce w rankingu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Konkurs LadyAsics zorganizowany został z myślą o kobietach aktywnych. Głosowanie rozpoczęło się 6 marca a ostatnie głosy będzie można oddać 16 marca. Spośród wszystkich uczestniczek, do finału przejdą 4, które uzyskają największą liczbę głosów. Zwyciężczyni otrzyma nagrodę finansową oraz kontrakt z firmą Asics.

Wśród aktywnych kobiet, które zgłosiły się do konkursu, znajduje się również Katarzyna Dmochewicz z Elbląga. Pani Katarzyna trenuje fitness i odnosi wspaniałe wyniki, w tym zdobywa medale na wielu międzynarodowych zawodach rozsławiając nasze miasto.

17198981_1469851203056335_407168884_n

– Witam serdecznie, jestem Kasia, jestem zawodniczką fitness, w kategorii Bikini… aktualną Mistrzynią Polski oraz 4-tą zawodniczką na świecie. Ćwiczę dla siebie, ćwiczę z pasją, ta pasja stała się moim celem- wspaniałym i prawdziwym. Kontrakt z firmą Asics umożliwiłby mi dalszy rozwój, marzę o tym – pisze Katarzyna Dmochewicz.

Głosować na elblążankę można tu: http://ladyasics.pl/kandydatki/kasia-dmochewicz/

O Katarzynie Dmochewicz więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/niezwykla-droga-elblazanki-do-mistrzostw-swiata-w-fitness/

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY