Zaloguj się | Rejestracja

Wtorek, 30 maja 2017

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
31.03.2017 09:00 | as. | 0 komentarzy

Elblążanin medalistą olimpijskim. Spotka się z prezydentem Polski

Młody elbląski olimpijczyk Michał Weroński był gościem prezydenta Witolda Wróblewskiego. Na zakończonych w sobotę Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Austrii elbląski łyżwiarz zdobył brązowy medal na dystansie 500 m i zajął czwarte miejsce na dystansie 777 m.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W spotkaniu  uczestniczyli także trenerka Michała Aneta Rękas -Woźna, prezes IKS ATAK Tomasz Woźny, mama Michała i sekretarz klubu Joanna Cesarska.

- Jestem z Ciebie bardzo dumny i serdecznie Ci gratuluję sukcesu, który jest ukoronowaniem ciężkiej pracy. Dziękuję za wspaniałą promocje naszego miasta i chwile wzruszeń, jakich nam dostarczyłeś – powiedział prezydent Wróblewski i na pamiątkę przekazał młodemu sportowcowi tablet.

Spotkanie było okazją do  obejrzenia zdjęć  z igrzysk, rozmów  o karierze i kolejnych startach – tym razem na Światowych Letnich Igrzyskach w Emiratach Arabskich.

Michał wystartuje w judo, które również – już od 8 lat trenuje. Michał, przekazał prezydentowi piłkę olimpijską, książkę i znaczki olimpijskie. Dziś będzie uczestniczył w spotkaniu całej polskiej reprezentacji z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.
TOP FAKTY