Zaloguj się | Rejestracja

Wtorek, 30 maja 2017

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.04.2017 10:02 | rd. | 0 komentarzy

Dziś do wygrania 322 mln zł w MEGA Kumulacji loterii EuroMillions

Już dziś wieczorem odbędzie się losowanie największej europejskiej loterii – EuroMillions. Do wygrania będzie astronomiczna kwota wynosząca aż 322 milionów złotych. Przy takiej kumulacji, nasze rodzime Lotto jest bez szans..

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Wygranie takiej kwoty, uplasowałoby nas w gronie 40 najbogatszych Polaków wg. Magazynu Forbes, a posiadanie tak dużej sumy w banku, dałoby nam ponad 1 milion złotych miesięcznie samych odsetek.

Czy gra w EuroMillions jest możliwa dla obywateli Polski?

Tak, od niedawna loteria EuroMillions jest również dostępna w Polsce, za pośrednictwem World Lottery Club – wiodącej Światowej platformy służącej do zawierania zakładów online.

Cała strona, jak i obsługa klienta dostępne są w języku polskim, a tylko w tym roku, firma zanotowała już ponad 4 tysiące wygranych zakładów na terenie naszego kraju.

Z okazji rekordowej kumulacji, World Lottery Club przygotowało dla naszych czytelników ekskluzywną promocję – każdy nowy gracz, który zdecyduje się zakupić chociaż 1 zakład na dzisiejsze losowanie 322 mln zł w EuroMillions – otrzyma dwa zakłady zupełnie Gratis!

Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ 2 DARMOWE ZAKŁADY EUROMILLIONS

18+. Oferta tylko dla nowych graczy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Polskim biurem obsługi klienta pod numerem tel: 0177869869 lub poprzez e-mail: support@wlcmail.com
TOP FAKTY