Zaloguj się | Rejestracja

środa, 28 czerwca 2017

imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
11.04.2017 08:35 | rd. | 0 komentarzy

7-latek w ciężkim stanie po upadku z 3. piętra

Siedmioletni niepełnosprawny chłopiec wypadł z okna trzeciego piętra bloku w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie). Dziecko w ciężkim stanie przebywa na oddziale intensywnej terapii specjalistycznego szpitala w Olsztynie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak poinformowała st. sierż. Anna Balińska z olsztyńskiej policji, w chwili wypadku w mieszkaniu była matka chłopca, która samotnie wychowuje czworo dzieci. Pozostałych troje bawiło się w tym czasie na podwórku.

Według policji, siedmiolatek jest niepełnosprawny; nie mówi i nie widzi na jedno oko. Z relacji matki wynika, że przebywał w pokoju, w którym było otwarte okno i suszyło się tam pranie. Kobieta poszła do kuchni przygotować posiłek. – Pod jej nieobecność chłopiec musiał wspiąć się na parapet i z tego okna wypaść – mówiła Balińska.

Jak dodała, matka była trzeźwa. Obecnie kobieta przebywa przy dziecku w szpitalu. Policja będzie prowadzić postępowanie, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności wypadku.

Grzegorz Adamowicz z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie powiedział, że chłopca przywieziono nieprzytomnego, w stanie bardzo ciężkim – z urazem wielonarządowym. Jak mówił, po wykonaniu badań diagnostycznych dziecko umieszczono na oddziale intensywnej terapii.

Źródło: PAP
TOP FAKTY