Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
21.04.2017 12:20 | rd. | 1 komentarz

To było samobójstwo! Kobieta, która wypadła z okna wieżowca, zostawiła pożegnalny list

Kobieta, która w przedświąteczną sobotę wypadła w okna wieżowca przy ul. Kasprzaka, popełniła samobójstwo. Pozostawiła pożegnalny list. Te informacje potwierdza Komenda Miejska Policji w Elblągu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak udało nam się ustalić, kobieta w wieku około 60-lat, która w przedświąteczną sobotę zginęła po upadku z okna wieżowca przy ul. Kasprzaka, popełniła samobójstwo. Według naszych informacji pozostawiła pożegnalny list.

Te informacje potwierdza Komenda Miejska Policji w Elblągu.

- Mogę tylko stwierdzić, że znaleźliśmy list, który pozostawiła ta kobieta. Było to więc samobójstwo – mówi nam Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. – Ze względu na charakter sprawy nie ujawniamy, co kobieta napisała w tym liście.

Część mediów sugerowało, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku przy myciu okien. Ten trop jednak okazał się fałszywy.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło 15 kwietna br., w sobotę wielkanocną. Z okna na siódmym piętrze wieżowca przy ul. Kasprzaka wypadła kobieta. Pomimo podjętej próby reanimacji nie udało się uratować jej życia. Obecny na miejscu prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/czy-to-nieszczesliwy-wypadek-nie-zyje-kobieta-ktora-wypadla-z-okna-na-7-pietrze/
TOP FAKTY