Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
21.04.2017 13:15 | rd. | 1 komentarz

Podejrzany o postrzelenie dwóch mężczyzn nie przyznaje się do winy

Najpierw była sensacyjna akcja, czyli strzelanina przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Później szybka i skuteczna akcja policji, w konsekwencji zatrzymanie podejrzanego. Tylko, że ten mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

12 kwietnia br. doszło do strzelaniny na parkingu przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Napastnik, który przyjechał tu samochodem, oddał strzały do dwóch mężczyzn, a następnie zbiegł z miejsca przestępstwa. Postrzeleni trafili do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli siekierę oraz łuski po pociskach. Nieoficjalnie mówiło się o możliwych porachunkach gangsterskich. Mundurowi zaczęli poszukiwania przestępcy. Ujęli go 15 kwietnia br.

Problem  w tym, że przy mężczyźnie nie znaleziono broni, a więc narzędzia zbrodni. Do tego podejrzany nie przyznaje się do winy i odmawia składania zeznań w tej sprawie.

– Dwie doby intensywnej pracy funkcjonariuszy pozwoliły najpierw na wytypowanie sprawcy a następnie doprowadziły do ustalenia miejsca gdzie znajduje się mężczyzna i jego zatrzymania. 35-latek został zatrzymany na terenie Elbląga, nie miał przy sobie broni. Noc spędził w policyjnym areszcie o zarzutach jakie usłyszy zadecyduje prokurator – informował podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Prokurator prowadzący dochodzenie zdecydował o skierowaniu wniosku do sądu w sprawie zastosowania tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Tyle czasu będą mieli śledczy na zebranie odpowiednich dowodów w tej sprawie.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/to-porachunki-miedzy-przestepcami-nowe-ustalenia-w-sprawie-strzelaniny-na-ul-kosynierow-gdynskich/

 
TOP FAKTY