Co będzie się działo w weekend w Elblągu?

W drugi lipcowy weekend (8-9 lipca) zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu na Starym Mieście w ramach projektu LATO W FORMIE. Poniżej szczegółowy program.

8 lipca (sobota) zapraszamy na:

Projekt Szkicologia – warsztaty rysunkowe początek godz. 10.00, zbiórka przed Ratuszem Staromiejskim, tym razem poświęcone będą architekturze (mosty na rzece).

Przystanek Starówka – miejsce dla odpoczynku rodziców i dzieci (11.00-17.00 przed Ratuszem Staromiejskim). Zajęcia plastyczne prowadzą instruktorzy z Młodzieżowego Domu Kultury.

Dzieci i rodziców zapraszamy o godz. 17.00 przed scenę na placu przy katedrze, gdzie wystąpią aktorzy z Teatru Gdynia Główna z przedstawieniem baśni braci Grimm: Braciszek i Siostrzyczka.

Na scenie przed Katedrą wystąpi o godz. 20.00 zespół Beltaine.

W tę sobotę rusza „kino pod chmurką”. Ok. godz. 21.30 (po zachodzie słońca) na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL wyświetlony zostanie film Praktykant (w roli głównej Robert De Niro). Uwaga prosimy o zabranie ciepłej odzieży lub koca, gdyż wieczory bywają chłodne.
9 lipca (niedziela) zapraszamy na:

Od 10.00 do 14.00 na boisku do siatkówki plażowej przy Tawernie Tortuga zostanie rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Elbląga (organizator Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji).

Przystanek Starówka – miejsce odpoczynku dla rodziców i dzieci zaprasza od 11.00-17.00 (przed Ratuszem Staromiejskim).

Przed Ratuszem Staromiejskim w ramach projektu „Rozbójnicy na ulicy” o godz. 15.00 wystąpią aktorzy z Teatru Delikates z przedstawieniem Pozor už nemôžem

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na XX Letni Salon Muzyczny (17.00-19.00 Muszla Koncertowa park Bażantrania)

Na scenie przed katedrą o godz. 20.00 zaśpiewa Tomasz Steńczyk.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register