Co się wydarzyło w Parku Kajki? Nie żyje młoda kobieta – podejrzany w areszcie

– Elbląska prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci kobiety, którą znaleziono nieprzytomną w nocy z soboty na niedzielę w parku Kajki. Policjanci zatrzymali w tej sprawie partnera kobiety – informuje Dziennik Elbląski.

To zagadkowa sytuacja, gdy w nocy z soboty na niedzielę, w Parku Kajki doszło do tragicznej sytuacji. Na razie śledczy nie chcą mówić zbyt wiele. Wiadomo, że kobieta w wieku około 30 lat wracała nocą z mężczyzną z imprezy.

Według nieoficjalnych informacji pomiędzy tymi osobami doszło do kłótni. Na miejsce został wezwany ambulans pogotowia ratunkowego. Kobieta była nieprzytomna z obrażeniami głowy. Wiele wskazuje na to, że mogła zostać brutalnie pobita. Miała obrażenia czaszkowo- mózgowe z ciężkim obrzękiem mózgu.

Według informacji lokalnych mediów, kobieta zmarła w poniedziałek w szpitalu.

– Policjanci zatrzymali jej partnera. Wystąpiliśmy do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku – powiedział Jarosław Żelazek, szef Prokuratury Rejonowej w Elblągu.

Mężczyzna, Michał. G, miał 2,2 promila alkoholu we krwi. Nie jest wykluczone, że był również pod wpływem innych substancji psychoaktywnych. W poniedziałek został doprowadzony do prokuratury na przesłuchanie. Przyznał się do czynu, ale odmówił składania wyjaśnień.

Jak informuje gazeta, na razie sprawa prowadzona jest pod kątem spowodowania poważnego uszczerbku na zdrowiu. Niewykluczone jednak, że zarzuty będą zmienione. Dokładna przyczyna śmierci będzie znana po sekcji zwłok, która wyjaśni dokładne przyczyny śmierci kobiety. Wtedy rozważana będzie również zmiana kwalifikacji prawnej czynu.

źródło: Dziennik Elbląski

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register