Daj swojemu dziecku wszystko co najlepsze! Zapisz je już teraz do Przedszkola Mały Europejczyk

Nie musisz iść na kompromis i posyłać swoje dziecko po przedszkolu na dodatkowe zajęcia. Teraz możesz mu zapewnić wszechstronny rozwój i pobudzanie zainteresowań w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Podaruj swojemu dziecku wszystko to co najlepsze! Rozwiń Jego pasje i przygotuj je doskonale do edukacji szkolnej!

Zapisz swoje dziecko już teraz do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Jeśli dokonasz zgłoszenia do końca marca br. uzyskasz rabat w wysokości 100 zł do końca roku! Czyli czesne w przedszkolu wyniesie tylko 490 zł za miesiąc!

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć, w cenie czesnego, zapewniając tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka. Dodatkowo przedszkole zatrudnia doskonałych specjalistów z dziedziny wychowania przedszkolnego.

Zajęcia w przedszkolu przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Prowadzą je sprawdzeni instruktorzy, lektorzy i trenerzy – wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi.

Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

W ramach czesnego „Mały Europejczyk” zapewnia: opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00, opiekę wakacyjną już od godz. 6:30, pełne wyżywienie w przedszkolu, opłatę za obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna), zajęcia squash w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu, zajęcia taneczne w szkole tańca Broadway, zajęcia rytmiki, zajęcia gimnastyczne, comiesięczne wizyty teatrzyków, artystów, ciekawych gości oraz egzotycznych zwierzątek w przedszkolu, opiekę logopedyczną, liczne zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli placówki, wiele ciekawych dla dzieci wyjść, atrakcyjną, całodniową  wycieczkę.

Dodatkowo w tej cenie Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu zapewnia darmową organizację licznych imprez wewnątrz przedszkolnych wyróżniających się na tle innych przedszkoli:

– Całotygodniowy Dzień Dziecka z watą cukrową, lodami, zjeżdżalniami,

– Festyny Rodzinny z fotobudką i konkursami rodzinnymi,

– Warsztaty pedagogiczne i plastyczne dla rodziców,

– Jasełka z reniferami,

– Sensoryczne szaleństwa

To nie wszystkie zajęcia dodatkowe, jakie oferuje to najlepsze przedszkole w Elblągu.

Dodatkowo płatne są: wyjścia do kina, teatru, nauka pływania na basenie pod nadzorem dwóch instruktorów, nauka jazdy na nartach i łyżwach, wycieczki poza miasto, bale karnawałowe i halloweenowe organizowane poza przedszkolem.

Więcej można o nich przeczytać tu: https://malyeuropejczyk.elblag.pl/zajecia-dodatkowe  oraz w zakładce „zajęcia dodatkowe” na stronie https://malyeuropejczyk.elblag.pl  

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne.

Nie bez znaczenia jest również pobudzanie zainteresowania dzieci rożnymi dziedzinami kultury, sztuki i sportu.

Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu będzie dla Państwa idealnym wyborem.

Przedszkole funkcjonuje również przez cały okres wakacji!

Więcej informacji o zajęciach dodatkowych pod numerem telefonu: 515 406 883.

 

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Wyżynna 9

82-300 Elbląg

Dyrekcja Przedszkola : Wioleta Stępczyńska

Tel: +48 515 406 883

Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00

https://malyeuropejczyk.elblag.pl/

F: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

 

Materiał promocyjny

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register