Domowa uprawa konopi nakryta

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową KSP zatrzymali 31-letniego Artura P. W jego mieszkaniu funkcjonariusze odkryli uprawę konopi indyjskich w specjalnie przygotowanym do tego celu namiocie, wyposażonym w oświetlenie i wentylację. Ponadto zabezpieczyli ponad 70 gramów marihuany. Za nielegalną uprawę konopi i posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyzna odpowie wkrótce przed sądem. Wobec niego zastosowano policyjny dozór.

Kiedy do stołecznych policjantów zajmujących się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej dotarła informacja, że jeden z mieszkańców Ursynowa nielegalnie uprawia konopie indyjskie w swoim mieszkaniu, natychmiast postanowili to sprawdzić.

Udali się do wytypowanego mieszkania, gdzie potwierdzili informacje. Jak się okazało, Artur P. w pokoju, w 12 doniczkach hodował konopie indyjskie. Do tego celu wykorzystał namiot, który wyposażył w prowizoryczną instalację oświetleniową i wentylacyjną. Policjanci zabezpieczyli też 70 gramów marihuany, wagę elektroniczną oraz środki pieniężne w kwocie 5 tys. złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali 31-latka i przewieźli do komisariatu i przekazali sprawę do dalszego prowadzenia przez ursynowskich policjantów. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi. Wobec niego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

źrodlo: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register