Elbląska Służba Więzienna szuka kandydatów do pracy

To oferta dla osób, które  chcą mieć stabilną i interesującą pracę. Poza wyposażeniem zasadniczym zapewniamy: dodatkową nagrodę roczną, ochronę prawną i równoważnik pieniężny za umundurowanie. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego, awansu oraz rozwoju zainteresowań.

Stwarzamy warunki do systematycznego szkolenia się w sportach walki, a także w innych dziedzinach aktywności sportowej.

O przyjęcie do służby mogą starać się obywatele Polski (nieskazani prawomocnym wyrokiem), korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie i mający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych. Zachęcamy do zainteresowania się ofertą pracy również studentów i absolwentów studiów licencjackich kierunku bezpieczeństwo publiczne i prawo oraz i absolwentów klas mundurowych. Służba Więzienna stwarza możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia. Gwarantujemy stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Poszukujemy ludzi zdyscyplinowanych, uczciwych, komunikatywnych, nastawionych na współpracę i skoordynowane działanie w grupie, dla szanujących wartości takie jak: honor, godność i dobre imię służby.

Rekrutacja do Służby Więziennej odbywa się w dwóch etapach:

Pierwszy etap to złożenie dokumentów i rozmowa kwalifikacyjna. W drugim etapie kandydat przechodzi test sprawności fizycznej i psychotesty oraz badanie lekarskie.

Nowo przyjęty funkcjonariusz kierowany jest na kurs przygotowawczy, który trwa 3 tygodnie, w trakcie którego poznaje min. przepisy z zakresu  prawa oraz posługiwania się bronią.  Po ukończeniu kursu funkcjonariusz odbywa kilkumiesięczna praktykę w jednostce, a następnie jest kierowany na szkolenie zawodowe na pierwszy stopień podoficerski Służby Więziennej.

Dokładne informacje dotyczące kwalifikacji i wymogów można uzyskać w dziale kadr pod numerem: 55 61 12 111, a także na stronie internetowej, najprościej wpisując w wyszukiwarkę „Areszt Śledczy w Elblągu nabór do służby”. Dokumenty można składać w dziale kadr Aresztu Śledczego w Elblągu ul. 12 Lutego 4 A.

1 komentarz

 • Marek Reply

  18 maja 2018 at 08:15

  A jakies minusy ?
  System pracy?
  Wynagrodzenie ?
  Czas trwania drugiego kursu ,bo nie jest podany ?
  Jestem zainteresowany ale malo takich niezbednych informacji.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register