Elblążanka w “Voice od Poland”. Co za głos! /film/

Młoda wokalistka ma na koncie sporo osiągnięć! Jest liderką zespołu Divergent z którym koncertuje, ale brała również udział w popularnych programach telewizyjnych typu talent-show. Od najmłodszych lat jej pasją jest muzyka i śpiew! Pod koniec szkoły podstawowej zaczęła śpiewać w Szalonych małolatach.

Marta Gałuszewska to 22-letnia wokalistka z Elbląga. W ostatnich latach pojawiła się w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Must Be the Music, w którym występowała w duecie Nowhere.

Marta obecnie na co dzień śpiewa w zespole Divergent, który tworzy ze swoim kolegą, Michałem Citko. Zdecydowali się na wspólne granie jesienią 2015 roku. Można ich zobaczyć na ulicy Trójmiasta i okolic. W swoim repertuarze mają akustyczne covery znanych utworów, artystów, takich jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, Nirvana czy Leonard Cohen. Ostatnio wykonali nawet megahit 2017 roku – Despacito!

Marta Gałuszewska w Voice of Poland zaśpiewała hit I See Fire, pod którym podpisuje się Ed Sheeran. Swoim znakomitym wykonaniem oczarowała wszystkich trenerów, bo każdy z nich odwrócił swój fotel.

 

Marta Gałuszewska swoim wykonaniem piosenki #ISeeFire Ed Sheerana obróciła wszytskie fotele! Którego z Trenerów wybierze?#VoiceofPoland #PrzesłuchaniaWCiemno #premiera #9września2017

Publié par Voice of Poland TVP sur jeudi 7 septembre 2017

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register