Elblążanka zdobyła tytuł Queen of Poland 2017

Queen Of Poland 2017 została Paulina Czartowska z Elbląga. Paulina pod koniec kwietnia br. zdobyła również tytuł Miss Ziemi Elbląskiej.

Elblążanka znalazła w gronie 15 najpiękniejszych kobiet w Polsce w konkursie Queen of Poland 2017. Konkurs odbywa się pod patronatem telewizji Polsat oraz radia RMF MAXXX. Organizatorem konkursu jest agencja Maxima Models.

Przygotowania do ostatecznej rozgrywki pięknych dziewcząt trwały na statku Costa Luminosa, który pływa po Morzu Śródziemnym- były sesje zdjęciowe, próby choreograficzne.

Podczas tygodniowego rejsu po Morzu Śródziemnym finalistki zwiedziły już Wenecję i Triest oraz Grecję. Transmisja z rejsu w Polsacie pod koniec czerwca.

Paulina ma 24 lat. Jest rodowitą elblążanką, a obecnie pracuje na siłowni w Malborku, gdzie także mieszka. Pod koniec kwietnia wygrała wybory Miss Ziemi Elbląskiej 2017 i dzięki temu będzie reprezentowała nasze miasto w ćwierćfinałach wyborów Miss Polski. Podczas elbląskich wyborów zdobyła również tytuł Miss Publiczności i w nagrodę srebrną różę oraz biżuterię ufundowane przez Pracownię Złotniczo-Jubilerską Lecha Plewińskiego w Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register