Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
02.05.2012 00:00 | seb | 4 komentarze

Podłość ludzka nie zna granic! Wyrzucili psa, który jest stary...

Wyrzucili starego psa na działki jak rzecz... Wyrzucili stworzenie, które przecież tak jak człowiek - czuje! Starą psinkę, niemal zagłodzoną znaleziono na elbląskich działkach.

znaleziona na działkach, zagłodzona stara suczka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Animalsi w Elblągu walczą o życie starej, zagłodzonej, nikomu nie potrzebnej suczki porzuconej gdzieś na elbląskich działkach.

- Od dwóch dni walczymy o życie zagłodzonej i w stanie agonalnym, pozostawionej na śmierć, psiej staruszki. - informują pracownicy OTOZ Animals ze Schroniska dla Zwierząt w Elblągu na swoim profilu na facebook'u.

- Suczka nie chce jeść, jest dożylnie utrzymywana przy życiu. Została znaleziona na działkach, konająca z głodu, przerażona, zrezygnowała z walki o życie. Chcemy walczyć za nią, dać jej wiarę i pokazać, że warto żyć. Czy nam się uda? Czy jej się uda? - dodają.

Nic dziwnego, że ten biedny psiak zrezygnował z walki o życie skoro porzucili go ludzie, którzy byli dla niego całym światem. Szkoda, że ta biedna suczka okazała się rzeczą, w dodatku bezwartościową gdy nadeszła jej starość. Szkoda też, że właściciele tej suczki okazali się zwyrodnialcami, którzy porzucili psa i pozostawili samego sobie z bolesną śmiercią głodową. Czy możecie z czystym sumieniem spojrzeć na siebie w lustrze?

Jeżeli możesz - pomóż Schronisku

OTOZ Animals w Elblągu prowadzi Schronisko dla Zwierząt głównie dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, dla których los zwierząt nie jest obojętny.  Każda terapia - w tym przypadku dożylne uzupełnianie pokarmów i podtrzymywanie życia - jest kosztownym wydatkiem. Jeżeli możesz wesprzeć schronisko - nie czekaj! Dzięki OTOZ Animals, porzucone, biedne, nikomu nie potrzebne zwierzaki dostają kolejną szansę na życie. Dzięki pracownikom OTOZ Animals zwierzęta w Schronisku mogą przekonać się też, że nie każdy człowiek jest zły, że są ludzie, którzy zrobią dla nich więcej niż dotychczasowi właściciele.

Darowiznę możesz przekazać na dwa sposoby:
- online korzystając z PayPal OTOZ Animals w Elblągu - kliknij tutaj.

- lub przelewem bankowym na: OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblagu ul. Królewiecka 233; 82-300 Elbląg Konto: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297

Widzisz krzywdę zwierząt - reaguj!

Jeśli będziecie świadkiem wypadku, lub po prostu zobaczycie błąkającego się zwierzaka wymagającego pomocy, lub przywiązanego gdzieś do płotu przez wiele godzin psa - prosimy zadzwońcie do OTOZ Animals w Elblągu (tel. 55 234 16 46) lub zaalarmujcie Straż Miejską (tel. 986), która nie ma prawa odmówić udzielenia pomocy zwierzęciu.

- Nasz samochód często jest przez wiele godzin zajęty, nieocenioną pomocą jest Państwa interwencja - informują pracownicy OTOZ Animals w Elblagu. - Można pomóc, samemu przywożąc zwierzę (uwaga na zwierzęta ranne, w tym wypadku proszę uzgadniać szczegóły telefonicznie). Można również przytrzymać błąkające się zwierzę do czasu przyjazdu naszego samochodu (to chyba najlepsza pomoc, wiele razy zdarza się, że gdy przyjeżdża, zwierzęcia już dawno nie ma), o ile nie jest agresywne, albo nie zdradza oznak choroby.

Kontakt do Schroniska w Elblągu prowadzonego przez OTOZ Animals:
ul. Królewiecka 233
elblag.schronisko@otoz.pl

(tel. 55 234 16 46)


Ludzie:

Agnieszka Wierzbicka

Agnieszka Wierzbicka

Szefowa Elbląskiego Schroniska dla Zwierząt z ramienia OTOZ Animals.
TOP FAKTY