Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
06.05.2012 23:34 | seb | 3 komentarze

Nie porzucaj zwierząt z powodu wakacji! Akcja OTOZ Animals w Elblągu

Animalsi z Elbląga ropoczynają akcję, którą chcą przemówić do właścicieli zwierząt, aby ci nie porzucali swoich czworonogów.

akcja OTOZ Animals
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Każdego roku zwierzaki padają ofiarami bezduszności ludzi i są porzucane, wyrzucane, pozostawione na pastwę losu - same sobie. Dzieje się to w róźnych okresach roku ale najwięcej przypadków porzuceń zwierząt odnotowuje się przed wakacjami oraz w ich trakcie.

OTOZ Animals ze Schroniska dla Zwierząt w Elblągu wychodzi z inicjatywą i rozpoczyna kampanię informacyjno - społeczną, chcąc przemówić do właścicieli czworonogów aby ci nie porzucali swoich najwierniejszych przyjaciół. Przecież ich życie zależy tylko od człowiekia. Zwierzęta są jak ludzie - czują jak my. Nim porzucisz swoje zwierzę zastanów się jak wielką krzywdę mu wyrządzasz...

Schronisko dla Zwierząt w Elblągu o rozpoczęciu akcji poinformowało na facebook'u prezentując zdjęcie i informując, że będzie ono dostępne również już wkrótce w formie naklejki na samochód. O szczegółach będziemy informawać. Akcja spodobała się internautom. Kilkadziesiąt facebook'owiczów udostępniło ów zdjęcie akcji animalsów na swoich profilach.

Elblag24 jest za tego rodzaju akcjami i kampaniami społecznymi! W pełni wspieramy OTOZ Animals w Elblągu.


Ludzie:

Agnieszka Wierzbicka

Agnieszka Wierzbicka

Szefowa Elbląskiego Schroniska dla Zwierząt z ramienia OTOZ Animals.
TOP FAKTY