Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
18.06.2012 16:02 | en | 3 komentarze

Kabaret Moralnego Niepokoju w Elblągu - rozdajemy zaproszenia

Tym razem kabaret zaprezentuje nam zupełnie nowy program "Galaktikos" - z orkiestrą na żywo. Galaktikos to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, po olbrzymim sukcesie trasy Babilon Tour 2007 i Trasasasa 2009.

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Elblągu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Widzów zaskoczą nowe skecze, piosenki i monologi, czeka ich ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek. Przeniesiemy się m.in., do studia radiowego, gdzie słuchowisko literackie zilustruje dźwiękami nie do końca trzeźwy realizator, zrozumiemy dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych, albo zobaczymy, jak nasi rodacy próbują kupić w Londynie kebab z jagnięciny nie mówiąc ani słowa po angielsku.

Na program składają się same premierowe numery! Kabaret Moralnego Niepokoju jest obecnie najsłynniejszym polskim kabaretem. Powstał w 1996 roku, a pochodzi z Warszawy. Zdobył dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju, co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki.

Kabaret Moralnego Niepokoju w premierowym programie oraz Kabaret Chyba 12 lipca 2012 r. (czwartek) godz.20.30

Dziedziniec Centrum Sztuki EL, Elbląg, Bilety w cenie 50 PLN do nabycia: - Centrum Sztuki Galerii EL ul. Kuśnierska
- biletynakabarety.pl
- kupbilecik.pl

Informacje oraz zamówienia zbiorowe biletów tel. + 48 517 930 325, e-mail: impresariat.art@wp.pl

W elblag24 rozdajemy trzy podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Elblągu. Pierwsze trzy osoby, które wyślą zgłoszenie, ze swoim imieniem i nazwiskiem na nasz numer alarmowy 690 00 07 07, otrzymają podwójne zaproszenie na występ, na dziedzińcu Galerii EL.
TOP FAKTY