Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
06.09.2012 11:47 | en/bellamed

Wielki konkurs dla Pań: wygraj nagrodę o wartości 15.000 złotych!

Wygląd ma ogromne znaczenie w samopoczuciu każdej osoby. Kompleksy bardzo często nie pozwalają nam normalnie funkcjonować. Wspólnie z Kliniką Bella-Med w Elblągu organizujemy wyjątkowy konkurs dla Pań wart 15.000 złotych. Zasady są proste. Poniżej szczegóły.

Wygraj zabieg wart 15.000 złotych. Tylko w elblag24. Zdjęcie/Grafika - Ideal Media
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Wielki konkurs Kliniki Bella-Med z Elbląga i portalu elblag24.pl kierowany jest do wszystkich pań, które chcą diametralnie zmienić wygląd swoich piersi. Nie ma znaczenia wiek, wygląd biustu ani powód zmiany swoich piersi. Liczy się to, że chcesz zmienić swój wygląd. Zabieg wart 15.000 złotych przeprowadzony zostanie pod okiem najlepszych specjalistów.

Konkurs trwa od dziś do ostatniego dnia listopada 2012 roku. Spośród wszystkich pań, które polubią profil elbląskiej kliniki na facebook'u i udostępnią tą informację na swoim profilu na facebook'u, przedstawiciele kliniki wybiorą 1 grudnia 2012 roku 10 kobiet, które przejdą do kolejnego etapu. Ostatecznie jedna z pań skorzysta z darmowego zabiegu przeprowadzonego w elbląskiej klinice Bella Med, nie ponosząc żadnych kosztów z nim związanych. Wartość nagrody głównej to 15.000 złotych. W Święta Bożego Narodzenia oraz podczas imprezy Sylwestrowej zaprezentujesz się w Nowym Wydaniu, z nową figurą. Aby polubić profil kliniki Bella-Med na facebook'u kliknij tutaj. Ważne abyś zapamiętała dzień, w którym kliknęłaś w "Lubię to" w facebook'owym profilu kliniki Bella Med. Po zakwalifikowaniu się do półfinału, będziesz musiała odpowiedzieć na pytanie dotyczące dnia, w którym polubiłaś profil kliniki.

O w pełni bezpiecznym zabiegu metodą Beauli

Przeprowadzany jest przez lekarza chirurga. Najpierw odsysa on nadmiar tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu urządzenia Body Jet, a potem - w trakcie tego samego zabiegu - wypełnia nią i modeluje piersi. Zdaniem specjalistów własny tłuszczyk to najlepszy, bo naturalny materiał wypełniający. Tłuszcz może być odessany z dowolnej części ciała - na przykład z ud, pośladków czy brzucha i użyty na przykład do powiększania i kształtowania piersi. Zabieg ten nosi nazwę Beauli - to skrót od angielskiego Breast Augmentation by Lipotransfer, co w tłumaczeniu oznacza powiększenie piersi z zastosowaniem lipotransferu, czyli przenoszenia autogennej tkanki tłuszczowej.

Jak to wygląda?

Tłuszczyk zaraz po pobraniu transportowany jest natychmiast do lipokolektora (specjalnego systemu zbierającego tkankę tłuszczową). Zadaniem tego urządzenia jest filtracja i ochrona komórek odpowiednich do przeszczepu, które są następnie wprowadzane w strukturę piersi. Robi się to za pomocą strzykawek i tzw. kaniul - uważając, aby czynnościom tym nie towarzyszyły gwałtowne zmiany ciśnienia, które niekorzystnie wpływają na błonę komórkową mastocytu. W trakcie zabiegu na skórze robi się krótkie pojedyncze nacięcie skóry pod piersią (2mm długości), przez które wprowadza się kaniulę (przez nią jest także podawane znieczulenie). Zabieg trwa od 2 do 5 godzin. Wyizolowany i wszczepiany materiał zawiera zarówno dojrzałe komórki tłuszczowe - adipocyty, jak również preadipocyty, czyli komórki macierzyste, z których rozwijają się nowe adipocyty. Dzięki temu przeszczepiony materiał staje się całkowicie naturalną „ własną” częścią piersi, a zmiany uzyskane w czasie zabiegu są trwałe.

Zalety zabiegu

Główną zaletą opisywanej techniki jest możliwość współpracy lekarza z pacjentem podczas całego zabiegu. - Ponadto materiał wprowadza się, podobnie jak powszechnie używane preparaty na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego tzw. wypełniacze, wstecznie wycofując igłę. Podawanie równych objętościowo materiałów umożliwia natychmiastową reakcję w razie powstania hiperkorekcji podczas procesu modelowania. Pozyskana tkanka wprowadzana jest zarówno podskórnie w warstwie pomiędzy skórą właściwą i powierzchnią gruczołu sutkowego, jak również za gruczołem - pomiędzy gruczołem a mięśniami piersiowymi. Ilość jednorazowego autogennego przeszczepu zależy od ilości pozyskanego materiału podczas liposukcji. Po implantacji naturalnej wchłonięciu ulega tylko około 20% podanych mastocytów, reszta wbudowuje się w tkankę w miejscu podania. Do ważnych zalet tej metody można zaliczyć naturalny wygląd piersi po zabiegu, brak widocznych blizn czy możliwość wykonania zabiegu ambulatoryjnie.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest do kobiet, które pragną zwiększyć rozmiar biustu, skorygować kształt piersi i uzupełnić ubytki. Podczas jednego zabiegu transplantacji można uzyskać efekt powiększenia piersi co najmniej o jeden rozmiar. Metoda Beauli może być także stosowana do rekonstrukcji biustu po operacji mastektomii.

Ten innowacyjny, w pełni bezpieczny zabieg przeprowadzany jest pod okiem wybitnych specjalistów w Polsce właśnie w Elblągu w klinice Bella-Med. Wszystkie kobiety zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu z elbląską kliniką. Więcej informacji znajduje się po kliknięciu tutaj.

Otwieramy konkurs!

Kliknij w "Lubię to" w profilu Bella Med na facebook'u (aby wejść na profil, kliknij tutaj), udostępnij tą informację na swoim profilu i czekaj na efekty. Konkurs adresowany jest do wszystkich pań, które myślą o tym aby zmienić wygląd swoich piersi. Nie ma znaczenia wiek, obecny wygląd biustu oraz miejsce zamieszkania. Klikaj, udostępniaj i czekaj na finał.

 


Ludzie:

Gabriel Ruciński

Gabriel Ruciński

lekarz medycyny/kardiolog
TOP FAKTY