Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
20.09.2012 17:30 | en | 2 komentarze

Zrób zdjęcie i wygraj bilety na rok i 1000 zł od ZKM - rusza konkurs

ZKM w Elblągu wraz ze spółką Tramwaje Elbląskie po raz pierwszy ogłasza konkurs fotograficzny związany oczywiście z komunikacją miejską: „Elbląska komunikacja miejska w Twoim obiektywie”.

zdjęcie: ZKM Elbląg
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

„Zrób zdjęcie i wygraj bilety na rok i 1000 zł – 22 września rusza pierwszy fotograficzny konkurs z komunikacją miejską".

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu wraz z Tramwajami Elbląskimi, dzięki wsparciu Agencji Reklamowej CONTACT, zapraszają wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym – „Elbląska komunikacja miejska w Twoim obiektywie”.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 22 września 2012, a więc w Elbląski Dzień Bez Samochodu. Data nie jest przypadkowa – w tym dniu wszyscy którzy przesiądą się z aut osobowych do autobusów i tramwajów, mogą przez cały dzień, wraz ze swoimi rodzinami podróżować po mieście bez kasowania biletów. Oczywiście należy przy sobie posiadać ważny dowód rejestracyjny - tylko na jego podstawie możemy bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej w tym konkretnym dniu.

Czekamy na prace przedstawiające komunikację miejską w Elblągu lub ściśle związane ze zbiorowym transportem publicznym  w naszym mieście. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody -  główna nagroda to bilety okresowe na 12 kolejnych miesięcy oraz nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.

Zasady są proste – każdy z uczestników, do dnia 22 października może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace nawiązujące do głównego tematu konkursu. Nie ma znaczenia jakim aparatem, jaką techniką fotografie zostaną wykonane – muszą one przyciągnąć wzrok i uwagę odbiorców.

Prace konkursowe będzie można zgłosić poprzez dostarczenie ich w formacie JPG na płycie CD lub DVD wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym - który pobrać możecie klikając tutaj. Formularz ten powinien zostać zamknięty w oddzielnej kopercie.

Do 25 października komisja konkursowa, której trzon będą stanowili dziennikarze lokalnych redakcji, wybierze min. 6 najciekawszych prac. O tym która z nich zostanie nagrodzona pierwszym, drugim lub trzecim miejscem zadecydują internauci poprzez głosowanie na stronie www.zkm.elblag.com.pl. Dopiero po zakończeniu głosowania, poznamy nazwiska autorów najlepiej ocenianych prac.

Nagrody to:

I miejsce – bilety okresowe na 12 kolejnych miesięcy i 1000 zł

II miejsce – bilety okresowe na 6 kolejnych miesięcy i 600 zł

III miejsce – bilety okresowe na 3 kolejne miesiące i 300 zł

Regulamin konkursu będzie dostępny w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2, w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Browarnej 90 oraz na stronie www.zkm.elblag.com.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!
TOP FAKTY