Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
27.09.2012 01:34 | en | 130 komentarzy

Pamiętacie Kazamaty? Powstaje największy club w Elblągu i regionie!

Zamieszanie wokół klubu Epoca pomiędzy właścicielem budynku, w którym mieścił się lokal a najemcą spowodowało, że z impetem ruszyły prace nad uruchomieniem największej dyskoteki w Elblągu. Zobacz na zdjęciach miejsce, które pomieści ponad 1000 imprezowiczów, wymyśl nazwę klubu i wygraj open bar przez miesiąc...

Miejsce, w którym powstaje największy klub w Elblągu (Fot: Elblag24)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Dotychczasowy właściciel klubu Epoca postanowił wraz z przyjaciółmi nie poddawać się po zamieszaniu w związku z lokalem przy ulicy Brzozowej w Elblągu, gdzie przez 8 lat prowadził dyskotekę. Po wypowiedzeniu umowy najmu przez właściciela budynku gdzie mieścił się klub Epoca, natychmiast przystąpił do prac adaptacyjnych miejsca, w którym powstanie największa dyskoteka w naszym mieście. W dwa dni lokal zmienił się nie do poznania. Uprzątnięto to co niepotrzebne, a w jednym z pomieszczeń rozpoczęły się prace budowlane. Budowa dotyczy pomieszczeń, w których powstanie m.in. kuchnia, zaplecza socjalne, szatnia i toalety. Kolejny etap prac to dostosowanie sali głównej do potrzeb klubu rozrywkowego, który będzie mógł pomieścić ponad 1000 osób.

Jak zapewnia nas dotychczasowy właściciel klubu Epoca - będzie to wyjątkowe miejsce. Oprócz klubowej muzyki z udziałem znanych dj'ów z Polski odbywać się tu będą imprezy jakich dotąd Elbląg nie widział. Z racji tego, że przez osiem lat prowadziłem dyskotekę wiem czego w tym mieście brakuje i wiem też czego elblążanie potrzebują do dobrej zabawy. Tu będziemy mieć większe możliwości bo sam lokal jest nieporównywalnie większy od klubu Epoca. Koncerty, imprezy tematyczne znane z najlepszych klubów w Polsce tu spokojnie będziemy mogli realizować. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie - za dwa miesiące wielkie otwarcie. Lokalizacja też jest bardzo dobra, bo w najbliższej okolicy nie ma bloków mieszkalnych. Tym samym nie będziemy w żaden sposób zakłócać ciszy nocnej, co niestety często zgłaszali mieszkańcy ulicy Brzozowej. Zagwarantujemy też największe bezpieczeństwo każdemu kto zechce bawić się w klubie, który powstaje. To będzie nowy standard i ściśle przestrzegane zasady jakie stosowane są w najlepszych tego typu miejscach w Polsce. Elbląg zasługuje na dobry klub. Jak będzie - elblążanie przekonają się już niebawem.

Lokalizacja klubu - póki co w tajemnicy...

Dokładnego adresu pod którym mieścić się będzie największa dyskoteka w Elblągu i okolicy, póki co właściciele nie zdradzają. Jedno jest pewne - lokal mieści się blisko centrum ale na uboczu. Łatwo będzie do niego dotrzeć z każdej strony miasta.

W związku z tym, że elblag24 objął nad miejscem wyłączny patronat medialny spośród lokalnych portali informacyjnych, na bieżąco będziecie mogli śledzić informacje o wydarzeniach planowanych w klubie. Na naszych łamach będziecie też mogli objrzeć transmisję online z klubu w czasie imprez.

Konkurs na nazwę klubu - wygraj open bar

Na dobry początek ogłaszamy konkurs, w którym wygraną jest open bar w klubie przez cały miesiąc. Zasady konkursu są proste. Jako, że powstaje nowe miejsce potrzebna jest też nazwa klubu. Dotychczasowy właściciel klubu Epoca nie chce aby nazwa dyskoteki kojarzyła się z miejscem, w którym dotychczas prowadził działalność. Czekamy na propozycje od naszych Czytelników na nazwę klubu. W treści maila ze zgłoszeniem przesłanym na kontakt@elblag24.pl oprócz proponowanej nazwy klubu wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Osoba, której nazwa okaże się najlepsza zdobędzie nagrodę w postaci open baru przez miesiąc w klubie. Na zgłoszenia czekamy do 25 października 2012 roku pod adresem kontakt@elblag24.pl.

Kolejne rewelacje, więcej szczegółów na temat planowanych pierwszych imprez w nowym klubie, a także kolejna fotorelacja, w której zobaczyć będziecie mogli postęp prac adaptacyjnych już niebawem na naszych łamach. Bądźcie czujni!

O sytuacji jaka miała miejsce w klubie Epoca informowaliśmy kilka dni temu. Aby poznać szczegóły - kliknij tutaj.
TOP FAKTY