Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
01.10.2012 21:08 | en | 2 komentarze

Elblążanka w konkursie na najlepszy blog w Gdańsku - zagłosuj w portalu Trójmiasto.pl

Publikacje Asi Karpowicz, którymi autorka dzieli się i z elblążanami na łamach elblag24 już zostały docenione przez Miasto Gdańsk. Strona, którą prowadzi elblążanka bierze udział w konkursie na najlepszy blog pisany przez gdańszczan lub o Gdańsku. Asia Karpowicz od kilku lat mieszka właśnie w stolicy Pomorza.

Elblążanka w gdańskim konkursie na najlepszy blog
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Blog Asi Karpowicz pt. "ciastko z marzeń" i tu możesz oddać na niego głos w portalu trojmiasto.pl

Promocją najlepszego bloga zajmie się www.trojmiasto.pl

Wybierz najlepszy Twoim zdaniem blog pisany przez gdańszczan lub o Gdańsku. Gdańska blogosfera jest różnorodna w formie i treści więc oddaj głos na bloga, który najbardziej Ci się podoba. Głosowanie odbywa się w dniach od 1 października 2012 godz. 12:00 do końca 7 października 2012. Wybrany przez Internautów blog zostanie nagrodzony kampanią reklamową na portalu www.trojmiasto.pl. Wybrana przez was blogerka lub bloger będzie również zaproszony na Blog Forum Gdańsk 2012 oraz otrzyma statuetkę "Blog of Gdańsk 2012 Czytelników".

W efekcie głosowania, które zakończy się już 7 października – wybrany zostanie „Blog of Gdańsk Czytelników 2012”, o którym wspominamy wyżej. Ponadto komisja Konkursowa z kolei wybierze „Blog of Gdańsk 2012”, przy czym może ona brać pod uwagę popularność bloga w głosowaniu Internautów.

Konkurs „Blog of Gdańsk 2012, jest organizowany przez Urząd Miejski w Gdańsku. W skład Komisji Konkursowej, powołanej przez Organizatora Konkursu wchodzi 5 osób: 3 osoby to reprezentanci środowiska blogowego, jeden przedstawiciel Organizatora oraz jeden przedstawiciel Patrona Konkursu.

My oczywiście wspieramy Asię Karpowicz i polecamy oddawanie głosów właśnie na jej blog.

Klikając tutaj możesz oddać głos na Asię.

Klikając tutaj - możesz zapoznać się ze wszystkimi blogami biorącymi udział w konkursie.

Trzecia edycja konkursu związanego z gdańską blogosferą

Konkurs „Blog of Gdańsk 2012” odbywa się w ramach trzeciej edycji Blog Forum Gdansk, przeznaczony jest dla osób fizycznych prowadzących w Internecie bloga na dowolnej platformie. Warunkiem zakwalifikowania bloga do konkursu jest jego związek z Miastem Gdańsk, w zakresie poruszanej tematyki, lub prowadzącej go osoby.

Miasto Gdańsk już po raz trzeci zaprasza na konferencję poświęconą polskiej blogosferze, która odbędzie się w dniach 13-14 października na stadionie PGE Arena. Chęć uczestnictwa w wydarzeniu można zgłaszać na stronie www.blogforumgdansk.pl do 30 września 2012.

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy do udziału blogerów i vlogerów - zaprasza Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta Miasta Gdańska ds. Promocji. Przy weryfikacji zgłoszeń pod uwagę będziemy brali uzasadnienie chęci uczestnictwa w forum oraz jakość i aktualizację bloga prowadzonego przez osobę rejestrującą się.

Udział w konferencji jest wolny od opłat. Organizatorzy zapewniają uczestnictwo i zakwaterowanie, a uczestnik pokrywa koszty podróży. Dla gości przygotowano wiele dodatkowych atrakcji związanych z blogosferą i miastem, w którym odbywa się wydarzenie.

Konferencja od pierwszej edycji cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko samych blogerów, ale również ich czytelników, dziennikarzy i specjalistów w dziedzinie nowych mediów. Dla tych odbiorców organizatorzy przygotują, jak co roku, transmisję online z całego wydarzenia.

Zagłosuj na ciastko z marzeń - blog elblążanki!

Więcej informacji na temat Blog Forum Gdańsk zanjdziecie na stronie 
http://www.blogforumgdansk.pl/

 


Ludzie:

Asia Karpowicz

Asia Karpowicz

Właścicielka bloga "Ugotujmy".
TOP FAKTY