Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 26 maja 2017

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
16.10.2012 12:55 | en/Monika Piątek | 20 komentarzy
Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 09:40

Pomóżmy przetrwać zimę elbląskim zwierzakom!

Psy to prawdziwi, oddani przyjaciele. Człowieka kochają bezwarunkowo, bardziej, niż samych siebie. Mimo to, wiele z nich zostało przez ludzi bardzo skrzywdzonych. Porzucone jak rzecz, bite, głodzone... Niestety tak wygląda rzeczywistość. Schroniska są przepełnione, zwierząt przybywa każdego dnia, brakuje praktycznie wszystkiego.

Fot: elblag24
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.
Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 09:40

Zima to dla nich wyjątkowo trudny okres. Niejednokrotnie marzną w boksach przy kilkustopniowym mrozie. Musimy im pomóc ponieważ są od nas, ludzi całkowicie uzależnione.

W dniu 19.10.12r. (piątek) w sklepach: Va Bank przy ul. Broniewskiego, Ogólnej, Okulickiego oraz Chełmońskiego zostanie zorganizowana zbiórka dla elbląskiego schroniska. Przyda się naprawdę wszystko. Możecie ofiarować zarówno karmę jak i ciepłe koce, kołdry, poduszki, wykładzinę itp. To wszystko przyda się do ocieplenia bud i boksów.

Nie bądźmy obojętni. Pewnie nie zmienimy świata ale możemy choć trochę zmienić smutny psi los!

Czekamy na Was! Akcję wspiera elblag24!

Akcję organizują prywatne osoby na rzecz elbląskiego schroniska dla zwierząt prowadzonego przez OTOZ Animals. Więcej o osobie kierującej schroniskiem w Elblągu znajdziecie klikając w link poniżej "ludzie".

Aktualizacja: Inicjatorką akcji pomocy dla zwierzaków z elbląskiego schroniska prowadzonego przez OTOZ Animals jest Pani Monika Piątek. Dla nas postawa Pani Moniki jest godna pochwały i ze swojej strony, jak również w imieniu kierownictwa elbląskiego schroniska dla zwierząt pragniemy Pani Monice serdecznie podziękować za to, że interesuje się losem zwierzaków i swoją osobą daje przykład innym, że warto pamiętać o stworzeniach, których życie w dużej mierze zależy od nas - od ludzi. Dziękujemy!

 

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 09:40

Ludzie:

Agnieszka Wierzbicka

Agnieszka Wierzbicka

Szefowa Elbląskiego Schroniska dla Zwierząt z ramienia OTOZ Animals.
TOP FAKTY