Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
09.12.2012 04:26 | en | 14 komentarzy

Wygraj bon o wartości 100 złotych do Centrum Fryzjersko - Kosmetycznego

Do Świąt Bożego Narodzenia dni ubywa. Dla pań i panów mamy dziś do wygrania w elblag24 dwa bony. Każdy o wartości 100 zł. Zasady są bardzo proste. A jak nie masz pomysłu na świąteczny prezent, to tu również go znajdziesz.

Centrum Fryzjersko - Kosmetyczne Bellezza w Elblągu. Fot. elbag24
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

 

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent? Skorzystaj z zakupu bonu upominkowego w Centrum Fryzjersko -Kosmetycznym "BELLEZZA" na Starym Mieście. Posiadacz Bonu sam decyduje jaką przyjemność sobie sprawi. Bony upominkowe o nominale "100 PLN" do wykorzystania na usługi fryzjerskie i kosmetyczne możesz zakupić w Centrum Fryzjersko-Kosmetycznym "BELLEZZA" ul. Sukiennicza 6, w Elblągu. Informacje uzyskasz pod numerem telefonu 507 594 479.

Uwaga konkurs!

Dla naszych czytelników mamy dwa takie bony do rozdania w konkursie. Jego zasady są bardzo proste i skupiają się na facebooku. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić profil Centrum Fryzjersko-Kosmetycznego "BELLEZZA", które znajduje się po kliknięciu tutaj.

20 grudnia spośród osób, które polubią Centrum "BELLEZZA" wybierzemy dwie - panią i pana, którzy aby odebrać bon będą musieli jedynie odpowiedzieć na jedno proste pytanie - na łamach jakiego portalu, dowiedzieli się o tym konkursie? Prawda, że proste?

A więc zachęcamy do klikania już dziś i TUTAJ.

Bellezza z klimatem

To wyjątkowe miejsce - Centrum Fryzjersko-Kosmetyczne "Bellezza" - ukryte jest na elbląskiej starówce, wśród urokliwych uliczek, pośród odremontowanych kamienic najstarszej części miasta Elbląga. W bliskim położeniu "Bellezza" znajduje się Brama Targowa z zegarem leniwie wybijającym czas.

"Bellezza" z myślą o kobietach i mężczyznach....

Usługi fryzjerskie: modne strzyżenia damskie i męskie, fryzury okolicznościowe, Illumina Color największą innowację w profesjonalnej koloryzacji włosów w ciągu ostatnich 20 lat, Glossing - odświeżanie koloru (70% normalnej koloryzacji), baleyage.

Usługi kosmetyczne: kosmetyka twarzy, makijaże okolicznościowe, stylizacja paznokci metodą żelową, manicure i pedicure, woskowanie.

 

Miejsce wydarzenia:
TOP FAKTY