Zaloguj się | Rejestracja

środa, 28 czerwca 2017

imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
03.01.2013 20:30 | M | 35 komentarzy
Ostatnia aktualizacja: 03.01.2013 23:12

Napad na stację LPG

Dwaj mężczyźni napadli na stację LPG mieszczącą się kilkadziesiąt metrów od Pl. Grunwaldzkiego. Pobili pracownika stacji, zrabowali pieniądze i uciekli w nieznanym kierunku. Na miejsce zostały skierowane pobliskie patrole policji.

 

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.
Ostatnia aktualizacja: 03.01.2013 23:12

Jaki informuje Jakub Sawicki, do napadu na jedną z elbląskich stacji LPG doszło dziś około godziny 20:20. Dwóch mężczyzn napadło pracownika stacji, okładając pięściami i kopiąc po całym ciele doprowadzili go do stanu bezbronności a następnie zabrali mu saszetkę z pieniędzmi i uciekli.

Po kilku minutach od zdarzenia na miejscu pojawili się pierwsi policjanci, którzy zabezpieczyli teren i przesłuchali pobitego pracownika stacji. Mężczyzna przekazał policjantom rysopis sprawców, napastnicy w momencie napadu mieli na sobie czarne kurtki, bluzy z kapturem i niebieskie spodnie. Jeden ze sprawców nie miał zębów.

W momencie gdy policjanci z prewencji przeszukiwali najbliższe ulicę w poszukiwaniu sprawców, policjanci kryminalni prowadzili działania operacyjne.

"Kryminalni" z Elbląga potrzebowali około godziny czasu aby doprowadzić do zatrzymania jednego z dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie napadu na stacje LPG, mieszczącą się kilkadziesiąt metrów od Pl. Grunwaldzkiego.

Do zatrzymania 28-letniego mieszkańca ulicy Malborskiej doszło około godziny 21:30, zatrzymanie drugiego sprawcy to zapewne kwestia najbliższych godzin. - dodaje Jakub Sawicki z zespolu prasowego KMP w Elblągu.

Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna jest znany Policji i był wcześniej notowany między innymi za rozboje i kradzieże.

28-letni Łukasz C. w chwili zatrzymania miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna jest znany Policji i był wcześniej notowany między innymi za rozboje i kradzieże. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2013 23:12TOP FAKTY