Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
29.01.2013 15:56 | en | 4 komentarze

Facebook'owy konkurs Walentynkowy z Lombardem Centrum

Wygraj aparat FUJIFILM AX500, który oprócz zdjęć nagrywa też filmy w wersji HD. Wystarczy zalajkować facebook'owy profil Lombardu Centrum aby wziąć udział w konkursie.

fot: Lombard Centrum
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Lomabard Centrum z Elbląga, specjalnie dla naszych Czytelników przygotował konkurs, w którym wygrać można aparat FujiFilm AX500 z możliwością nagrywania filmów wideo w wersji HD.

Ten mały aparat kompaktowy to matryca CCD o rozdzielczości 14 mln pikseli, 5-krotny zoom optyczny, 2.7-calowy ekran LCD, nagrywanie filmów w jakości HD. Jest kompatybilny z kartami pamięci: SD, SDHC. Posiada w sobie także cyfrową stabilizację obrazu, detekcję twarzy, uśmiechu, mrugnięcia oraz redukcję czerwonych oczu. Zasilanie jest bateriami AA.

Tylko w elblag24 Lombard Centrum z Elbląga znajdujący się na ulicy Hetmańskiej 5/3 (pod Rossmanem) ogłasza konkurs, w którym wystarczy kliknąć w "lubię to" na facebook'owym profilu Lombardu, który dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 lutego, o czym poinformujemy na naszych łamach. Spośród osób które klikną w "lubię to", wybrany zostanie zwycięzca, który aby odebrać nagrodę będzie musiał podać dokładny adres Lombardu Centrum - ulicę i numer.

Polecamy lajkowanie profilu Lombardu Centrum na Facebook'u i zachęcamy do poinformowania znajomych o konkursie.

Nagroda w konkursie to nowy aparat zakupiony i ufundowany przez Lombard Centrum.

Kliknij tutaj aby polubić Lombard Centrum na Facebook'u.

Wyłącznym sponsorem i organizatorem konkursu jest Lombard Centrum, znajdujący się w Elblągu przy ulicy Hetmańskiej 5/3 (pod Rossmanem). Telefon: 55 642 13 88. E-mail: sc-lombard-het@o2.pl

 

Miejsce wydarzenia:
TOP FAKTY