Zaloguj się | Rejestracja

środa, 28 czerwca 2017

imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
30.05.2013 02:48 | en | 6 komentarzy

O Elblągu głośno. Sufler i Miller w "Szkle Kontaktowym"

W programie "Szkło Kontaktowe" zrobiło się głośno o naszym mieście. Wszystko przez suflera dla lidera SLD Leszka Millera czyli prowokacji, która miała miejsce podczas spotkania szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Elblągu oraz dzięki wizycie Janusza Palikota w naszym mieście.

Stop klatka z programu "Szkło kontaktowe"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W tvn24, w programie szkło kontaktowe wyemitowano materiał filmowy elblag24, w którym zarejestrowaliśmy próbę prowokacji podczas spotkania szefa SLD, na którym ogłosił on oficjalnie, że z ramienia tej partii kandydatem na prezydenta będzie Janusz Nowak.

"Gratulujemy kolegom pomysłu, bo trzeba spuszczać powietrze z polityki właśnie w taki sposób a nie krzykami." - podsumował Grzegorz Miecugow prowokację jaka miała miejsce w Elblągu podczas wizyty Jerzego Millera, szefa SLD.

Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj.

O naszym mieście w programie "Szkło Kontaktowe" w ostatnich dniach pojawiło się kilka materiałów. 27 maja wyemitowano wypowiedź Janusza Palikota, który gościł w Elblągu podczas oficjalnego przedstawienia kandydatki na Prezydenta naszego miasta w przedterminowych wyborach, które odbędą się 23 czerwca 2013 roku.

Skrót całego programu z udziałem Janusza Palikota - aby obejrzeć kliknij tutaj.
TOP FAKTY