Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
17.12.2013 19:49 | en | 12 komentarzy

Schronisko dla zwierząt, ratownicy WOPR, Caritas czy Hospicjum? Komu przekazać 1%?

W czasie Świątecznych Spotkań Elblążan, rozmawialiśmy z Katarzyną Dmowską z Centrum Organizacji Pozarządowych o roli i znaczeniu działań organizacji pozarządowych na rzecz społeczności lokalnej. Nasza kamera zarejestrowała też rozmowy z przedstawicielami OTOZ Animals, Caritas i WOPR. Polecamy!

Na zdjęciu: Katarzyna Dymowska

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W Elblągu jest około 40 organizacji pożytku publicznego. Każdej warto pomóc przez przekazanie 1% z rozliczenia rocznego. Elblag24 z Redakcją Elbląską rozmawiał z przedstawicielami kilku organizacji pożytku publicznego podczas Świątecznych Spotkań Elblążan.

Rozmowa z przedstawicielami Elbląskiego Wodnego Pogotowia Ochotniczego, które również zbiera środki w ramach 1%. Środki te przeznaczane są na zakup fantomów do szkolenia w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Rozmowa z Agnieszką Wierzbicką - Kierownik elbląskiego schroniska dla zwierząt prowadzonego przez OTOZ Animals podczas Świątecznych Spotkań Elblążan w Ratuszu Staromiejskim. Pani Kierownik opowiada w jaki sposób dysponowane są środki na około 300 psów i 150 kotów, zachęca również o przekazanie 1% na rzecz elbląskiego schroniska.

Anna Romejko przedstawicielka CARITAS Elbląg, jak co roku dystrybuuje w ramach akcji Świąteczne Dzieło Pomocy Dzieciom świece wigilijne, z której dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym. Organizacja Caritas również liczy na wsparcie 1%.

Polecamy: Milion Dla Elbląga - kliknijcie tutaj.


Ludzie:

Agnieszka Wierzbicka

Agnieszka Wierzbicka

Szefowa Elbląskiego Schroniska dla Zwierząt z ramienia OTOZ Animals.
TOP FAKTY