Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
03.01.2014 21:03 | en | 1 komentarz

Facebookowy konkurs Walentynkowy FishSpa Elbląg. Do wygrania karnet o wartości 100 złotych!

Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy - weź udział w facebookowym konkursie FishSpa Elbląg. Do wygrania bon o wartości 100 złotych do wykorzystania, a zasady są niezwykle proste.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Wystarczy polubić fanpage FishSpa Elbląg na facebooku i udostępnić tą informację na swoim profilu. Ostatnią rzeczą, którą będzie trzeba zrobić, to odpowiedzieć na pytanie, na jakiej ulicy w Elblągu znajduje się FishSpa?

Spośród osób, które polubią fanpage, udostępnią informację na swoim facebooku, właściciele elbląskiego FishSpa wybiorą 7 lutego 2014 roku jedną osobę, która otrzyma karnet o wartości 100 złotych, do wykorzystania dla dwóch osób.

To przy ulicy Zamkowej w Elblągu powstał klimatyczny gabinet, w którym pracują dwie osoby i kilkaset maleńkich ryb, zwanych "Doktor Rybami". Te maleńkie rybki leczą, a zabiegi nie są drogie. Poniżej więcej informacji o tym wyjątkowym miejscu.

Zapraszamy na ichtioterapię, pielęgnacyjny i leczniczy zabieg przy wykorzystaniu rybek Garra Rufa, nazywanych też Doktorem Rybą.

Efekty tego zabiegu są zadziwiająco skuteczne. Garra Rufa, jako bezzębny gatunek ryby, nie narusza integralności skóry. Jej pyszczek, wyglądający jak pyszczek karpia, działa na zasadzie ssania, zapewniając miły i delikatny masaż skóry; ryba nie jest w stanie wgryźć się w skórę.

Najważniejszą zasadą ichtioterapii jest zastosowanie dużej ilości ryb, co zapewnia regeneracyjny wpływ na skórę enzymu o nazwie diathanol, wytwarzanego przez Garra Rufę. Prowadzi to do zmiękczenia i odżywienia skóry pozostawiając ją gładką i zdrową.

Zapraszamy do konkursu z FishSpa - kliknijcie tutaj aby polubić fanpage i udostępnijcie tą informację na swoim facebooku.
TOP FAKTY