Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
19.01.2014 13:23 | gr. | 2 komentarze

Ferie zimowe w schronisku dla zwierząt! Zapraszamy młodzież!

Już za tydzień zaczynają się ferie zimowe! W imieniu przedstawicieli OTOZ Animals, zapraszamy młodzież do schroniska dla zwierząt. To mogą być dla Ciebie wyjątkowe ferie.

fot. OTOZ Animals Elbląg
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Już za kilka dni w OTOZ Animals (schronisko dla zwierząt w Elblągu) odbędzie się zebranie wolontariuszy, którzy chcieliby swój czas w ferie zimowe poświęcić zwierzakom. - Zapraszamy na zebranie, które odbędzie się 25 stycznia o godzinie 12:00 w schronisku przy ulicy Królewieckiej 233 w Elblągu. - informuje OTOZ Animals.

- Marzeniem każdego miłośnika zwierząt jest widok pustych schronisk w kraju, w którym każdy pies i kot ma swojego opiekuna i pełen ciepła dom. Jak to jednak bywa z marzeniami, nie zanosi się na szybką ich realizację. Do naszej placówki przybywają i przybywać będą wciąż nowe zwierzęta. Należy zapewnić im odpowiednie warunki bytowe. - informują przedstawiciele OTOZ Animals w Elblągu. A ty, możesz choć przez chwile pobyć ze zwierzakami, poznać ich bliżej, przekonać się jak spragnione są obecności dobrego człowieka obok siebie.

W 2013 roku w elbląskim schronisku, przedstawiciele OTOZ Animals znaleźli nowe domy dla 429 psów i 230 kotów. Wyjechali 553 razy do zwierząt potrzebujących pomocy na terenie Elbląga. W tym 68 razy do zwierząt potrąconych przez samochody. Kilkaset zwierzaków czeka na adopcję, a nim ona nastąpi - ty możesz dać im trochę ciepła i miłości. Skorzystaj z okazji i w ferie bądź razem z OTOZ Animals. Elblag24 gorąco zachęca.

Informacje kontaktowe:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu ul. Królewiecka 233, 82-300 Elbląg

numer telefonu: 055 234-16-46
e-mail: elblag.schronisko@otoz.pl
Strona internetowa: http://www.schronisko.elblag.pl
fanpage na facebooku: kliknij tutaj.


Ludzie:

Agnieszka Wierzbicka

Agnieszka Wierzbicka

Szefowa Elbląskiego Schroniska dla Zwierząt z ramienia OTOZ Animals.
TOP FAKTY