Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
02.01.2015 15:44 | gr. | 9 komentarzy

Elblążanie powitali Nowy Rok. Zobacz zdjęcia i film.

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski wspólnie z mieszkańcami powitał Nowy 2015 Rok. Jak wyglądała impreza sylwestrowa w naszym mieście, obejrzeć będziecie mogli jeszcze dziś na zdjęciach i filmie. Relację publikujemy z delikatnym opóźnieniem z powodu zmian serwerów elblag24.

fot. elblag24
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Elblążanie wspólnie powitali Nowy Rok na skwerze katedralnym na Starym Mieście. To była skromna impreza, którą planował jeszcze poprzedni prezydent Jerzy Wilk. Wyjątkowo skromna była nawet scena, a w zasadzie zadaszony podest, z którego przemawiał Witold Wróblewski składając życzenia. Nie wystąpił żaden zespół muzyczny. Przez kilkadziesiąt minut rozbrzmiewała z głośników muzyka elektroniczna.

To w jaki sposób jedyną w roku imprezę, zabawę sylwestrową, zaplanował Jerzy Wilk wskazuje, że dla byłego prezydenta elblążanie nie mają żadnego znaczenia. Sama wielkość sceny przypominała bardziej parafialny festyn a nie miejską imprezę noworoczną. Wstępnie, nie planowano nawet fajerwerków. Ostatecznie sztuczne ognie jednak były. Elblążanie w szampańskim nastroju aczkolwiek w trakcie skromnej zabawy powitali Nowy 2015 Rok.

Jak nam mówili napotkani mieszkańcy - „życzymy naszemu miastu aby wszystko się w nim zmieniło na lepsze, aby przestało tu brakować tego czego pod dostatkiem mają mieszkańcy innych miast. W Elblągu brakuje dosłownie wszystkiego. Nawet imprez dla mieszkańców. Scenę mamy mniejszą niż w Pasłęku.

- Wszystkim życzymy wszystkiego dobrego. Aby ten 2015 rok był tylko lepszy. - mówił z kolei 19-letni Patryk, który na imprezę przyszedł ze swoimi znajomymi. - Część naszych przyjaciół pojechała witać Nowy Rok do Gdyni na jedną z największych imprez w Polsce. Czy kiedyś taka impreza jak właśnie w Gdyni może się wydarzyć w Elblągu? Ale życzę mojemu miastu aby tak było. - dodał.

- Życzę przede wszystkim zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń i zrealizowania wszystkich planów. Życzę, żeby ten nowy rok 2015 był dla Państwa bardzo dobrym rokiem, jak i dla naszego miasta. By każdy dzień przynosił wiele sukcesów i radości i byśmy zrealizowali wszystkie nasze plany. Do Siego 2015 roku! – mówił do elblążan prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Zdjęcia w galerii będziecie mogli obejrzeć dziś - gdy dokończona zostanie konfiguracja ich wyświetlania.

Relację publikujemy z delikatnym opóźnieniem z powodu zmian serwerów elblag24. Od dziś portal działa na nowych, dużo lepszych serwerach, z których korzystają największe portale w Polsce, między innymi większość serwisów TVN, w tym tvn24 i inne. W Elblag24 w najbliższych dniach nastąpią też radykalne zmiany i nie chodzi o wizualną część portalu a o to kto będzie jego właścicielem i jaką linię informacyjną zastosuje nowy wydawca. Wkrótce więcej szczegółów.
TOP FAKTY