Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.01.2015 14:30 | gr. | 5 komentarzy

Wnętrza galerii handlowej - film z rozbudowy. Ogrody rosną dla elblążan!

Ogrody to Centrum Handlowe zlokalizowane w Elblągu, które zostało otwarte w 2002 roku. Obiekt obecnie jest w rozbudowie. Wiosna 2015 roku da mieszkańcom naszego miasta w końcu i po wielu latach, pierwszą dużą galerię handlową.

fot. CH Ogrody
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Od wielu już lat w naszym mieście brakuje galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia. Nawet takiej, jakie mają dużo mniejsze miasta. Elblążanie od lat na większe zakupy jeżdżą do Trójmiasta. Tu brakuje promocji i przecen, takich jakimi w sieciowych, dużych sklepach mogą cieszyć się klienci.

Od wielu też lat słyszeliśmy o takich czy innych planach budowy galerii handlowych w Elblągu. Miała być „Siódemka” - największe centrum handlowe w północnej Polsce z lokalizacją w naszym mieście przy węźle Wschód, koło drogi ekspresowej S7, ale obeszło się na pięknych planach prezentowanych w mediach. Miało być też Porto55 w samym centrum Elbląga ale i po tym projekcie pozostały tylko wspomnienia, nawet zabawne. Jak twierdzą sami mieszkańcy, przez Porto55, które nie powstało mamy najdroższy trawnik w Polsce. W centrum miasta, duży teren przeznaczony pod galerię Porto55 jest pusty, porośnięty trawą. Inni, bardziej humorystycznie nastawieni do wspomnianych dwóch projektów elblążanie mówią, że galeria przecież jest, tyle że podziemna, właśnie pod tą najdroższą trawą…

Choć taką galerią jaka powstaje właśnie w naszym mieście cieszą się mieszkańcy chyba wszystkich miast wielkością przypominającą Elbląg, Ogrody zapewne przyciągać będą tłumy. Większość mieszkańców zrezygnuje w końcu z zakupów w Trójmieście, choć zapewne nie wszyscy.

To właśnie w odpowiedzi na ogromne potrzeby lokalnego rynku Centrum Handlowe Ogrody obecnie przechodzi obecnie etap rozbudowy. Otwarcie nowej, rozbudowanej części centrum jest planowane już wiosną 2015 roku.

Po rozbudowie Centrum Ogrody przeobrazi się w nowoczesny dwupoziomowy obiekt handlowy o łącznej powierzchni ponad 40 000 m2, oferujący 130 punktów handlowych i usługowych, kino, przestronną część restauracyjną, oraz 1000 miejsc parkingowych, rozmieszczonych na trzech poziomach. Będzie to największe centrum handlowe w okolicy Elbląga, w którym sklepy otworzą przedstawiciele wielu cenionych marek.

Rosną nam więc Ogrody. Jak wygląda rozbudowa centrum, z dużą galerią handlową, obejrzeć możecie na filmie. Oby i portfele elblążan zakwitły banknotami, nim Ogrody się na nich otworzą...
TOP FAKTY