Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
26.02.2015 14:42 | gr. | 1 komentarz

Kaja Czulewicz „Więcej”. Nowy singiel elblążanki

Uczestniczka programu X Factor Kaja Czulewicz wydała swój kolejny  singiel. Tym razem jest to utwór z polskim tekstem, pt. „Więcej”. Kaja, która sama napisała tekst piosenki mówi: „Więcej” to opowieść o tym, że warto robić coś dla innych. Że do słów i zachowań typu praca, kariera, egoizm, zatracenie, trzeba dodać coś więcej.

Na zdjęciu Kaja Czulewicz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Bohaterka utworu jest przewodnikiem, który prowadzi do tego świata, który wydaje się nierzeczywistym rajem, ale naprawdę istnieje. Choć żeby go zobaczyć, być może trzeba założyć specjalne okulary…

Kaja ma na swoim koncie już debiutancki album „You Know the Way”(2014). Pochodzący z tej płyty utwór Omen został ostatnio wykorzystany w reklamie dużej firmy odzieżowej. Swoje kolejne utwory Kaja nagrywa w warszawskiej wytwórni Awesome Music Place.
Piosenka Więcej:

Teledysk do piosenki powstał w na warszawskim Grochowie, ale zdjęcia były kręcone też na placu Zwycięstwa i w ZOO. Jego twórcami są Chill&Luzz (Maciej Dydyński, Michał Stocki i Tom Stocki). Utwór napisali Kaja Czulewicz i Szymon Masłowski.

Na zdjęciu Kaja Czulewicz

Kaja wychowywała się pod okiem taty muzyka, lidera zespołu  Kaszmir (laureata koncertu debiuty na festiwalu w Opolu). 9 lat spędziła w szkole muzycznej, ucząc się gry na skrzypcach, ale dopiero gdy rozpoczęła naukę w liceum  zaczęła się jej historia że śpiewaniem.  Jej starszy brat słuchał hip hopu i tak „dręczył” Kaję tą muzyką, że w końcu zaraził ją swoją fascynacją.

Dostała się do programu X Factor i zaraz po programie nawiązała współpracę z wytwórnią Awesome Music Place. Tam poznała amerykańskiego rapera Notebook Noise, który napisał dla niej piosenkę Omen. Szybko powstały kolejne utwory i Kaja wydała swoją debiutancką płytę You Know The Way.

Zakochana jest w „brudnych dźwiękach” i jak sama mówi, przyciągają ją skomplikowane motywy muzyczne.  Jej ulubieni artyści to Erykah Badu, Beyonce oraz raperzy: Kanye West, ASAP Rocky i Drake (Aubrey Drake Graham). Z polskich artystów najbardziej podoba jej się Mela Koteluk i raperzy: Sokół i Marysia Starosta, CZARNY HiFi, Hades. Ze szkoły muzycznej pozostała jej fascynacja muzyką klasyczną, głównie muzyką filmową. Słucha muzyki ciągle, przyznaje się, że nawet w nocy gra u niej muzyka z komputera.
Mówi, że przygoda z programem X Factor nauczyła ją odwagi, spotkała innych uczestników, którzy zachwycili ją szczerością, spontanicznością. A potencjalnych chętnych ostrzega, że to co widzimy na ekranie jest mocno reżyserowane, ustawione pod widza w telewizji. Naprawdę jest dużo fajniej.

Reklama i utwór OMEN

Jesienią piosenkę Omen zauważyli ludzie przygotowujący film reklamowy dla marki Mohito i poprosili o możliwość wykorzystania utworu w kampanii.

Utwór powstał w wyniku współpracy z raperem Notebook Noise z Chicago i wytwórnią Awesome Music Place. Do piosenki został nakręcony kameralny teledysk.

Reklamę z wykorzystanym utworem Omen, można będzie w sesonie Spring/Summer 15 oglądać w sklepach marki Mohito oraz w internecie .
TOP FAKTY