Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
03.03.2015 11:41 | gr. | 32 komentarze

Turbo Kamera w elbląskim warsztacie samochodowym. „Trzeszczy jak ch.j”

Dziś w TVN Turbo wyemitowany zostanie materiał z Elbląga. To będzie hit! Zobaczcie jak zachowywali się mechanicy w serwisie Volkswagena, gdy dostali do naprawy Passata naszych widzów. - informuje TVN Turbo. "Trzeszczy jak ch.." - to tylko jeden z ich tekstów. Cały reportaż dziś o 22:15.

fot. kadr z filmu

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

"W serwisie w Elblągu zostaliśmy potraktowani karygodnie", mówi w programie TVN Turbo kobieta, która oddała volkswagena passata do jednego z warsztatów samochodowych w naszym mieście. - Kiedy panowie zostali sam na sam z autem, wtedy nie mieli problemów ze słuchem, ze wzrokiem… - dodaje kobieta.

„Trzeszczy jak ch..”

Rozmowa mechaników jest porażająca. - Tutaj to wszystko drastycznie k…a nap…rala, trzeszczy. Trzeszczy jak ch..j. Coś z tyłu, nie wiem amortyzator coś głucho wiesz, barabani. Ale on ma tą podłogę zabudowaną, nie wiem, co tam zobaczysz, co jest grane. - słyszymy w rozmowie. - Chcą w ch..j za te samochody, wiesz? Tylko k…a w „beemce” nie trzeszczy, k…a, jak tu jechaliśmy. - dodaje jeden z mężczyzn. - Weź przestań… W Olsztynie go pewnie spławili i k…a i ch…j, przyjechali tu. - mówi inny mężczyzna.

W dalszej części rozmowy słychać jak mechanicy zabierają się za pracę aby wyeliminować usterki zgłaszane przez właścicieli samochodu. - Wiesz co zrób? Taśmę tą szmacianą nawiń i przytrzaśnij. - mówi jeden z mechaników. - Tu zawsze trzeszczy w nich. A jak! Volkswagen, to musi trzeszczeć. Trzeba było nie kupować volkswagena. Tam zawsze to trzeszczy. - dodaje.

- Ten typ tak ma i ch…j! Trzeszczy jak stara k…a i nic z tym nie zrobisz! - mówi drugi z mechaników. Ten typ tak ma i zawsze będzie trzeszczeć. - dodaje.

Cały reportaż z Elbląga wyemitowany zostanie dziś o godzinie 22.15 na antenie TVN Turbo, w programie "TURBO KAMERA". Polecamy.

Post użytkownika Turbo Kamera.TOP FAKTY