Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
31.08.2015 08:26 | bt. | 0 komentarzy

Przedłuż sobie fantastyczne wakacje…w Elblągu. KONKURS!!!

Wakacje, urlop, nie muszą się jeszcze kończyć. Nawet w Elblągu możesz poczuć karaibskie rytmy oraz tropikalny klimat. Udaj się w taneczną podróż do Brazylii, Indii, Hiszpanii i na Hawaje podczas zajęć Zumba World Fitness z Activo Fitness Studio.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Gdzie? Jak? W Elblągu. Twoje wakacje wcale nie minęły, urlop nadal może trwać. ZUMBA WORLD FITNESS to propozycja świetnie spędzonego czasu, podczas którego nie tylko poczujesz rytmy i klimat najdalszych zakątków świata, ale jeszcze zadbasz o swoją sylwetkę, kondycję i wspaniale się zrelaksujesz.

Dzięki specjalnym choreografiom z elementami tańców z różnych stron świata będzie można poczuć atmosferę tamtych miejsc: samba-Brazylia, bhangra-Indie, flamenco-Hiszpania oraz taniec hula-Hawaje. Dzięki fitnesowo-tanecznym zajęciom zumby poprawiamy kondycję, sylwetkę oraz spalamy mnóstwo kalorii bawiąc się i wprawiając w świetny nastrój.

SM Zakrzewo, ul. Robotnicza 246, poniedziałki i czwartki godz.18:00 lub 19:00 oraz IV LO, ul. Sienkiewicza 4, wtorki i piątki godz. 18:30. Zaczynamy od września. Czas trwania zajęć 60 minut.

Uważasz, że Zumba nie jest dla Ciebie, bo masz trochę „więcej lat”? Nic bardziej mylnego! Świetnie się bawić i relaksować w ruchu można, a nawet trzeba, w każdym wieku.

ZUMBA SENIOR 60 +. Zajęcia zumba fitness prowadzone w spokojniejszym tempie dla pań w czwartki w SM Zakrzewo, ul. Robotnicza 246 o godz. 17:00. Czas trwania zajęć 50 minut.

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę? Poprawić talię, wzmocnić mięśnie, kręgosłup, a może po prostu złapać chwilę relaksu, odprężenia po ciężkim dniu pracy? Zrób to z nami!

AQUA LATINO DANCE w hotelu Młyn przy ul. Kościuszki 132 we wtorki i piątki o godz. 20:10. Są to zajęcia fitnesowo taneczne w gorących latynoskich rytmach wysmuklające sylwetkę, odprężające ciało i umysł, trwające 30 minut po których przechodzimy do gratisowych 10 minut zajęć AQUA FAT BURNER ukierunkowanych na pracę nad brzuchem, udami i pośladkami…To jeszcze nie koniec…po zajęciach mamy dodatkowe ok. 20 minut relaksu w jacuzzi, saunie lub łaźni parowej.

PERFECT BODY „all inclusive„. Zajęcia organizowane w SM Zakrzewo, ul. Robotnicza 246 w poniedziałki i czwartki o godz. 20:00, oferujące ćwiczenia na ramiona, klatkę piersiową, kręgosłup, brzuch, uda, pośladki oraz cellu stop. Czas trwania zajęć 50 minut.

Zapisy na wszystkie zajęcia pod numerem telefonu : 696 459 976.

Nagrodą w konkursie jest miesięczny karnet na ZUMBĘ. Aby go zdobyć trzeba udostępnić ten post  publicznie na profilu Facebook oraz zaprosić swoich znajomych do polubienia naszego facebookowego profilu, po wykonaniu obu zadań w komentarzu należy podać liczbę zaproszonych znajomych. Karnet zdobędzie ta osoba która udostępni post oraz zaprosi największą ilość znajomych.
TOP FAKTY