Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
31.03.2016 12:20 | Pub Sąsiedzi | 7 komentarzy

Koncert Lady Pank w Elblągu. Zobacz, kto wygrał bilety

Zapraszamy serdecznie Wszystkich, którzy chcą Budzić Elbląg razem z Sąsiadami. Pub Sąsiedzi wychodzi naprzeciw mieszkańcom i zaczyna cykl koncertów na dużej scenie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Zapraszamy serdecznie Wszystkich, którzy chcą Budzić Elbląg razem z Sąsiadami. Pub Sąsiedzi wychodzi naprzeciw mieszkańcom i zaczyna cykl koncertów na dużej scenie.

Cykl wieczorów "Budzimy Elbląg" zaczynamy od wielkiego kopa na rozbudzenie. Niech każdy, kto zna Lady Pank udostępni, polubi, przekaże i przyjdzie na niezapomniany koncert!!!  Nie zawidźcie swoich ulubieńców!!!

Jeden z nielicznych koncertów jubileuszowych w Polsce!! Jedyny koncert w Województwie Warmińsko Mazurskim!!! W Elblągu!!! 1 Kwietnia 2016r o godzinie 21.00 Sala Koncertowa ul. Fabryczna 5 (były PUJAN)

"Budzimy Elbląg" to nie tylko wspaniały koncert, to również wieczór na którym nie może was zabraknąć!

Poza koncertem, ewentualnym supportem, po koncercie zostawiamy Was w klimacie danego wieczoru wraz z DJ, który specjalnie dla Was przygotuje set w klimacie wieczoru.

Tym razem będziemy mieli dla Was wczesny rock i powrót do młodości, czyli wszystko co najlepsze w polskiej muzyce lat 80 i 90.

Bilety w cenach:

70zł - miejsca stojące

90zł - miejsca siedzące (miejsca siedzące możliwe przy zakupie min 4szt) - (wejście poza kolejką)

120zł - Bilet VIP (wejście poza kolejką)

Jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP - koniecznie musisz mieć ten bilet. Zapraszamy już od 9.03 do zakupu biletów na ww.biletomat.pl oraz od 10.03 w Pubie Sąsiedzi.

Bilety w naszym konkursie wygrali:

Milena Werner

Justyna Kubera

Bilety do odbioru w Pubie Sąsiedzi. Należy mieć ze sobą dowód osobisty.
TOP FAKTY