Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
15.06.2016 19:00 | red. | 0 komentarzy

Olimpia Elbląg awansowała do II ligi! Motor pokonany

Podczas dzisiejszego spotkania piłkarze Olimpii Elbląg postawili „kropkę nad i” pokonując lubelski Motor 2:1. Tym samym nasi piłkarze mogą cieszyć się z awansu. II liga ponownie zagości w Elblągu.

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Ten mecz był niezwykle ważny dla piłkarzy Olimpii Elbląg. Elblążanie wcześniej, w Lublinie pokonali Motor jedną bramką i tą skromną zaliczkę musieli dziś obronić, aby świętować awans do II ligi.

Mecz zaczął się źle, ponieważ to goście z Lublina pierwsi cieszyli się z prowadzenia w meczu. W 24 minucie piłę w bramce elblążan umieścił Drozd. Olimpijczycy jednak nie załamali się i dążyli do zdobycia bramki. To udało się w 30 minucie Pietroniowi.

Remis między zespołami utrzymywał się dość długo. Dopiero w drugiej połowie meczu, po szybkiej kontrze olimpijczycy zdobyli drugą, decydującą bramkę. Gola dla elblążan zdobył Anton Kolosov, po podaniu Piceluka.

Motor nadal naciskał na elbląską bramkę, ale do wyrównania już nie doszło. Olimpia Elbląg awansuje do II ligi piłki nożnej.